YouTube kanalında yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programının bu haftaki konukları Pelin Akil ve Anıl Altan oldu. Oyuncu çift, aşk hayatlarıyla ilgili bilinmeyenleri de paylaştı.  Aşklarının zamanla şekil değiştirdiğini samimi bir dille anlatan ikili, “İlk tecrübemizde iki çocuk birden geldi. Bilinçsizdik, kendimizi onlara adadık. Bazen kendimizi unuttuk” dedi. Pelin Akil, “Biz çocuklar gibi şen yaşadık ilişkimizi. Çocuk olmayı, olaylar karşısında daha sakin kalmayı, eğlenmeyi, pozitif kalmayı öğrendim Anıl’dan” diye ekledi. Eşinin ona güven ve güç kelimelerini hatırlattığını söyleyen Anıl Altan’sa “Pelin’den ilişkiyi, bir kadını sevmeyi öğrendim, onu hayatın birçok alanında kendimden önce ve daha çok düşünür oldum. Bizim aşkımız, zorlamadan kasmadan, içimizden geldiği gibi bir aşk” sözleriyle devam etti.

YouTube kanallarında yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ bu haftaki konukları Pelin Akil ve Anıl Altan oldu. Oyuncu çift, aşk hayatlarıyla ilgili bilinmeyenleri de bölümlere ayrılmıştır.

Aşklarının zamanının değiştirdiğini, samimi bir dille anlatacak olan, “ilk deneyimde iki çocukta geldi. Bilinçsizdik, onlara adadık. Bazen unuttuk” dedi. Pelin Akil, “Biz çocuklar gibi şen yaşadığımızı. Çocukken, olaylar sürpriz daha sakin, eğlenmeyi, muayeneden anlaşılan Anıl’dan diye ekledi.

Eşinin güven ve güç kelimesini hatırlattığını söylüyorsun Altan’ Altan’larını hatırladığını söylüyorsun, bir sevgiliyi sevmeyildiysen, onu kendimden önce ve daha fazla olabileceğimden emin olabilirsin. Bizim aşkımız, zorlamadan kasmadan, içimizden başlamak gibi bir aşk” sözleriyle.

Yorum yapın