Yönetmen ve senarist Gani Müjde, eşi evi terk ettiği için intikam almak için çocukların öldürülmesine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından ağzını bozduğu bir paylaşım yapan Müjde’nin sözleri de tepki çekti. “KARIN GİTSE NE OLUR LAN HAYVAN” Twitter hesabından paylaşım yapan Gani Müjde, “‘Boşanmak isteyen karısından intikam almak için çocuğunu öldürdü’ haberleri dolu ortalık. Bir baba bunu nasıl yapabilir? Karın gitse ne olur lan hayvan? Tut ki yenisini bulamadın; gider 31 ç….? İnsan öz evladına, canına kıyar mı lan? Nasıl baktın çocuğunun gözlerine?” ifadelerini kullandı. Gani Müjde’nin paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olunca tepkiler de beraberinde geldi. Birçok kadın kullanıcı, “Akıl tutulması bu paylaşım” ve “Öfkemiz ortak ama bu tweet yakışmamış” yorumları yaptı.

yönetmen ve senarist Gani Müjde, eşi evi terk ettiği için intikam almak için liderlerine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından ağzını bozduğu bir paylaşım yapan Müjde’nin sözleri de tepki çekti.

“KARIN GİTSE NE OLUR LAN HAYVAN”

twitter hesabından paylaşım yapan Gani Müjde, “‘Boşanmak isteyen karısından intikam almak için çocuğu öldürdü’ haberleri dolu ortalık. Bir baba bunu nasıl yapar? Karın gitse ne olur lan hayvan? Tut ki yenisini bulamadın; gider 31 ç….? İnsan öz evladına , canına kıyar mı lan?Nasıl baktın oyunun gözlerine?” kullanım kullandı.

Gani Müjde’nin paylaşımı kısa sürede sosyal gündem geldiğinde tepkiler de beraberinde geldi. Pek çok kadın kullanıcı, “Akıl yırtılması bu paylaşım” ve “Öfkemiz ortak ama bu tweet yakışmamış” yorumu yaptı.

Yonetmen ve senarist Gani Mujde esi evi terk ettigi icin intikam almak

Yorum yapın