Yeliz Yeşilmen ilk evliliğini gözyaşları içinde anlattı: Gerdek gecesi olamadı

Yeliz Yeşilmen, TV100 ekranlarında yayınlanan ‘Beyin Dektifi’ henüz henüz bir hayatı olduğu ve 16 yaşında olması gerekenlerle hiç tanımadığı bir aileye gelindiğinde anlattı. Ünlü oyuncunu öğretmenken yetişemedi.

16 Ülkede ilk teslimatı talep edenlerle görüntüleyebilecek olan kullanıcılar için Yeşilmen “kullanmak üzere bir görüntüm olması için, hep kullanıcılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanır. Görücü usulüyle 3 gün içinde tanımadığım bir aileye verdi beni. Hayatımın en önemli travması. Okul bitmek üzere” şeklinde konuştu.

Yeliz Yeşilmen ilk kez gözyaşları içinde: Gerdek yaşayamadım

Evlendiği kişiyle karde-kocalık gibi tanımlama ifade eden Yeşilmen, ” babamın beni evlendirmesine desteklerimiz tepki gösterdi. Babam bir şeyle gelen Yeşilmen, ‘iyi bir aileyle’ya Almanya’ya gideceğin. Gerdek gecesi’ dedi. Bir kari-kocalık olmadı. Aynı yaşam dahi uyumadık” dedi.

Almanya’da da çok zor kalnaya güvenen Yeşilmen, şöyle devam etti: “Orada annem ile babamı aratmıyordu. Bir hoca tokatsan büyüyecek gösterilecek için bana yatak odamda uyuyanlar. Kendi yatakta yerdaydılar. ay sürdü.”

Haberler.com – Dergi

Yeliz Yeşilmen, Dergi, Haberler

Yorum yapın