Ünlü sunucu ve televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, geçen günlerde sosyal medyadan yaptığı paylaşımla akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu. Çarşamba günü ameliyat olacağını söyleyen Çağlayan’dan yeni bir paylaşım geldi. Çağlayan, alınan biyopside hastalığın lenflerine bulaşmadığı müjdesini verdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çağlayan, şu ifadeleri kullandı: “Selamlar … perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden parça alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim temiz. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonra görüşmek üzere …Herkese her şey için çooook teşekkürler… sevgiler …” Öte yandan Çağlayan’ın yakın arkadaşı Şenay Düdek de yaptığı paylaşımda, “Gözün Aydın…Gözümüz Aydın…Tüm sevenlerinin de gözü aydın…Patolojik sonuç temiz çıkmış. Bir ameliyat olunacak hayırlısıyla. Armağan’ım, Rabbim gözyaşlarını sevince döndürdü. Kalbinden huzur, bedeninden sağlık her daim eksik olmasın…” notunu düştü.

Ünlü sunucu ve televizyon işletmecileri Armağan Çağlayangeçen günlerde sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kansere yakalandığını duyurmuştu.

Çarşamba günü ameliyat tavsiyesi veren Çağlayan’dan yeni bir paylaşım geldi. Çağlayan, elde edilen taramade lenflerine bulaşmadığı vaadini verdi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çağlayan, şu ifadeleri kullandı: “Selamlar … perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden parça alınıp içeriye yollandı. Şükür, lenflerim temiz. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. bir tedavinin uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek.

Öte yandan Çağlayan’ın yakın arkadaşı Şenay Düdek yaptığı paylaşımda, “Gözün Aydın…Gözümüz Aydın…Tüm yedilerinin de gözü aydın…Patolojik sonuç temiz çıkmış. her daim eksik olmasın…” notunu düştü.

Yorum yapın