Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçen gün Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Aynı anda, şimdilerde Erçel’in eski sevgilisi olan Kerem Bürsin ile bir dönem aşk yaşayan Yağmur Tanrısevsin de yolun karşısındaydı. Birbirini fark etmeyen ikiliden Erçel, okula geri dönmesiyle ve yeğeni Mavi’nin sağlık durumuyla ilgili konuşurken; Tanrısevsin ise meslektaşı ile küs olduğu iddiaları karşısında dikkat çeken bir cevap verdi ve “Yok hayır hiç öyle bir şey yok. Öyle bir durum yok. Tanıyorum Hande’yi ve ‘merhaba’ derdim” dedi.

ünlü oyuncu Hande Erçel, geçen gün Etiler’de bir mekandan çıkarırken lenslere yansıdı. Aynı anda, şimdilerde Erçel’in eski sevgilisi olan Kerem Bürsin ile bir dönem aşk yaşıyor Yağmur Tanrısevsin de yolun karşısındaydı.

Birbirini fark etmeyen ikiliden Erçel, okula geri dönüşüyle ​​ve yeğeni Mavi’nin sağlık durumuyla ilgili okuduğu; Tanrısevsin ise meslektaşı ile küs olduğu iddiaları karşısında dikkat çekici bir cevap verdi ve “Yok hayır hiç öyle bir şey yok. Öyle bir durum yok. Tanıyorum Hande’yi ve ‘merhaba’ derdim” dedi.

Yorum yapın