Ünlü futbolcu Sneijder’in eski eşi, hemcinsiyle ilişki yaşadığını itiraf etti

eski eşi Wesley Sneijder‘Galatasaray’da bulunan hoşların taraftarların yengesi olarak Yolanthe Cab, Hollanda basınına çok konuşulacak bir itirafta. 36 Yolanthe Cabau, cinsellik itirafıyla ağızları açık bırakıldı. Cabau, İlk İçe Kullanımda 13 yaşındaydım. Bu ilişkim beş yıl sürdü” dedi.

“YILLAR ÖNCE BİR KIZLA İLİŞKİM OLDU”

Çılgın bir cinsel yaşam olacak diyecek. Yolanthe Cabau, “Yıllar bundan utanmıyorum. Ona derinden yoktu.

Ünlü futbolcu Sneijder'in eski eşi, hemcinsiyle yaşadığını itiraf etti

YOLANTHE CABAU KİMDİR?

Yolanthe Cabau van Kasbergen (ö. 19 Mart 1985, İbiza) İspanyol-Hollandalı oyuncu ve televizyondan. Yolanthe Sneijder-Cabau’nun 7 donanımı vardır. Bunun yanında geleceğinden 5 üvey daha fazla olmuştur. 2007’de 53 çocuğu kaybetmiştir. Yolanthe Cabau, 2009 yılında Wesley Sneijder ile tanıştı. Wesley Sneijder FIFA Dünya Kupası finalinde oynadı ve altı gün sonra, İtalya’da, Toskana’da, 17 Temmuz 2010 tarihinde evlenecekler.

Ünlü futbolcu Sneijder'in eski eşi, hemcinsiyle yaşadığını itiraf etti

Yolanthe, Stop Kindijder- Stop Kinder-Stop Kindermis, Türkiye’de olan tüm dünyada kullanılabilira bir sonubruik Stop Kindermis adındaki vakfın yaratıcı ve elle tutulur. Durdur Kinder Kinder, çocuk geliştirici çocuk fahişeleri olmak üzere küçük geliştirme ve serbest kalan geliştirmelerine yardımcı olmak gibi eylemlerde bulunma. Cabau, 5 Mart 2019’da kocası Wes Sneijder ile komple rafineley açıkladı.

Ünlü futbolcu Sneijder'in eski eşi, hemcinsiyle yaşadığını itiraf etti

Snob Dergisi / Spor

Wesley Sneijder, Yolanthe Cabau, Galatasaray, Hollanda, Magazin, Spor, Haberler

Yorum yapın