Ümit Erdim Survivor’a mı katıldı? Survivor 2023 yarışmacıları kim?

2023 Survivor yardımcıları kim? soru merak ediliyor. Tv8 ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen Survior yarışması her sene olduğu gibi bu sene de izleyiciyi ekranlara kilitleyeceği düşünülüyor. Peki, Ümit Erdim Survivor’a mı katıldı? Survivor 2023 yardımcıları kim?

Ümit Erdim Survivor’a katıldığını sosyal medya hesabından şöyle duyurdu;

Ümit Erdim Survivor'a mı katıldı?  Survivor 2023 yardımcıları kim?

Survivor yarışmasının ilk katılımcılarını Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştığı bir hikaye ile paylaştı. Acun Ilıcalı’nın paylaşımında şu ifade yer alıyor; “Survivor 2023 sezonunun ilk oyuncularımız Berdan Mardini oldu.

Survivor’ın bir diğer sorumlusu ise Ümit Erdim oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarıması her yıl MasterChef bittikten sonra başlamaktadır. Genellikle Ocak ya da Şubat tahmini başlıyor Survivor’un 2023 Şubat ayının peşinde olduğu tahmin ediliyor. Survivor yeni sezon ile ilgili açıklama şöyle oldu; “Survivor 2023’e hazır mısınız? Bu seneki sloganımız şu: Survivor akıl oyunları! Ada yaşamı ya da performansın dışında merkezin da önde olduğu yeni bir Survivor geliyor. Zekanız boyut oyunları kazandıracak.Hemen tasarruf edin ve Survivor 2023’e katılma şansına sahip olun”

survivorallstar2022.com / Sumru Tarhan – Gündem

Ümit Erdim Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın