Kanal 7 ekranlarında yayımlanan Üç Oğul filmi izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Filmle 3 oğulun geleceği için her türlü fedekarlık yapan babayı anlatıyor. Çocuklarının iyi bir yerlere gelebilmeleri için gece gündüz çalışarak bir süre sonra oğulları saygın meslek sahibi oluyor. Peki, Üç Oğul filmi nerede çekildi? Kanal7 Üç Oğul filminin konusu ve oyuncuları? İşte cevapları…

Üç Oğul filminin konusu

Cemal Bey, üç oğlunun geleceği için her türlü fedakârlığı yapan bir babadır. Onların iyi bir meslek sahibi olmaları için gece gündüz demeden mücadele eder. Sonunda emekleri boşa gitmez ve üç oğlu da saygın mesleklere sahip olur.

Ancak bu başarı, Cemal Bey’in yalnızlığına mal olur. Oğulları işleri gereği farklı şehirlere göçer ve babalarını aramaz sormaz olurlar. Dünya telaşına kapılan üç kardeş, babalarının değerini ancak ölüm haberini aldıklarında anlarlar.

Hemen yola çıkan kardeşler, babalarını son kez görme fırsatı yakalar ve onun naaşı başında nöbet tutarken, baba sevgisinin ve fedakarlığın önemini bir kez daha anlarlar. Her biri babalarıyla yaşadıkları anıları düşünür ve ona yaptıkları haksızlıklar için pişmanlık duyar.

Doktor olan oğul, babasının onu sırtında okula götürdüğü günleri hatırlar.

Avukat olan oğul, köylerinde bir atın ölümüne sebep olduğu için atın sahibinin babasına reva gördüğü alçaltıcı cezayı düşünür.

Müzik öğretmeni olan oğul ise babasından fazla harçlık almak için söylediği yalanları hatırlar ve vicdan azabı çeker.

Üç oğul da babalarından af diler ve onun sevgisini ve fedakarlığını asla unutmayacaklarına söz verir.

Üç Oğul, ailenin önemini, baba sevgisinin değerini ve vicdan azabının acısını anlatan hüzünlü bir hikayedir.

Filmin yönetmeni Berna Ertürk, senaristi Mehmet Uyar, müzikleri Gündoğar’a ait. Başrollerinde Mehmet Emin Eren, Zeki Türk, Enes Mazak ve Ercan Özdal yer alıyor.

2007 yapımı film, Kanal 7’de HD kalitede izlenebilir.

Üç Oğul filminin Oyuncuları

Mehmet Emin Eren, Zeki Türk, Enes Mazak, Ercan Özdal, Bilge Parlak, Namık Can, Alper Bircan, Batuhan Kandemirman, Ertaç Ünsal, Mithat Tüzün, Dilek Genç, Erol Karlı, Atakan Sivaslı, Özlem Kaya, Nermin Sevinç, Ece Doğan

Üç Oğul filmi nerede çekildi?

Üç Oğul filminin nerede çekildiği hakkında bir bilgi yoktur.