Tuan Tunalı, meslektaşı Hazal Filiz Küçükköse ile 2014 yılında nikâh masasına oturmuş, 2018’de boşanmıştı. Çiftin evliliklerini ihanet iddiası nedeniyle bitirdiği iddia edilmişti. Küçükköse, “Ben konuşmadığım için ihanet haberlerinin doğru olduğu düşünülüyor olabilir ama ben konuşmak istemiyorum. Çünkü bu konuyu önemsemiyorum ve kulak asmıyorum” açıklamasını yapmıştı. ‘Özgür’ karakterine hayat verdiği ‘Deniz Yıldızı’ dizisiyle şöhreti yakalayan Tunalı, olaylı boşanmanın ardından Rus model Yana Mazanova ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Nikâh masasına oturması beklenen ikili, Ağustos 2011’de yollarını ayırmaya karar vermişti. Evlilik teklifine ‘evet’ yanıtını aldığı Rus sevgilisinden ayrıldıktan sonra Angela Caccamo ile yeni bir aşka yelken açan yakışıklı oyuncu, İtalyan modelle evlilik kararı aldı. Tuan Tunalı, Sapanca’da sevgilisinin önünde diz çöküp, evlilik teklifinde bulundu ve yaklaşık 190 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından o anları paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü oyuncu, sevgilisinin evlilik teklifine “Sonsuza dek evet” yanıtını verdiğini duyurdu. Angela Caccamo ile romantik anları objektiflere yansıyan 39 yaşındaki oyuncuya tebrik mesajı yağdı.

Tuan Tunalı, meslektaşı Hazal Filiz Küçükköse ile 2014 yılında nikâh masasına kavuştu, 2018’de boşanmıştı. Çiftin evliliklerini ihanet iddiası nedeniyle bitirdiği iddiası. Küçükköse, “Ben konuşmam için ihanet haberlerinin doğru olduğu düşünülebilir ama ben konuşmak istemiyorum. Çünkü bu konuyu önemsemiyorum ve kulak asmıyorum” açıklamasını yapıyorum.

‘Özgür’ karakterine hayat verdiği ‘Deniz Yıldızı’ dizisiyle izleyeni yakalayan Tunalı, olaylı boşanmanın ardından Rus model Yana Mazanova ile yeni bir deneyim başlamıştı. Nikâh masasına oturması beklenen ikili, Ağustos 2011’de aralıklarını ayırmaya karar verdi.

Tuan Tunali meslektasi Hazal Filiz Kucukkose ile 2014 yilinda nikah masasina oturmus

Evlilik teklifine ‘evet’ yanıtını alan Rus sevgilisinden ayrıldıktan sonra Angela Caccamo ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu, İtalyan modelle evlilik kararı aldı.

Tuan Tunalı, Sapanca’da sevgilisinin önünde dizi çöküp, evlilik teklifinde bulundu ve yaklaşık 190 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından o anları paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü oyuncu, sevgilisinin evlilik teklifine “Sonsuza dek evet” yanıtını duyurdu. Angela Caccamo ile romantik anları objektiflere yansıyan 39 yaşındaki oyuncuya tebrik mesajı yağdı.

Yorum yapın