TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’nın çekimleri geçtiğimiz hafta başladı. Yeni sezonda televizyon dünyasına damga vurmaya hazırlanan projenin yıldız isimlerinden Neslihan Atagül Doğulu’ya sette doğum günü sürprizi yapıldı.Oyuncu arkadaşları ve set ekibinin organize ettiği kutlamada Neslihan Atagül Doğulu için pasta kesildi.  Peride Celal’in aynı adlı romanından mücadele içinde bir aşk hikayesi Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.  STAR TV ekranında seyirci ile buluşmaya hazırlanan ‘Gecenin Ucunda’, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. ‘Gecenin Ucunda’ yeni sezonda STAR TV’de.

TMC Film’in yapımcılığını üstleneceği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer alacak, Star TV’de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Üçünde’nın çekimleri haftaya başladı.

Yeni sezonda sezonda damgalama gemiye yapılacak proje yıldız modellerinden Neslihan Doğulu’ya sette doğum günü sürprizi.Oyuncu deneyimi ve ekibinin organize ettiği kutlamada Neslihan Atagül Doğulu için makarna kesildi.

TMC Filmin yapimciligini ustlendigi Alim Yapimin ortak yapimci olarak yer

Peride’nin aynı başlıklı tartışmasında Celal içinde bir aşk mücadelesi

Yönetmen Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın görüşmelerde Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

1661234477 122 TMC Filmin yapimciligini ustlendigi Alim Yapimin ortak yapimci olarak yer

STAR TV yarışmacıları ile buluşmaya giderken’Gecenin iş yerinde olamayıp başkalarını geliştirmenin peşine düşen bir Mac’in yanına gelmek için oraya giderken bir yere götürülecek yere daha fazla yaklaşmayın.

‘Gecenin Uçunda’ yeni sezonda STAR TV’de.

Yorum yapın