Survivor’da yumruklu kavga! Yasin, takım arkadaşı Hikmet’e saldırdı

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde ortalık karıştı. Eleme adayı Yasin, ada konseyinin bitmesiyle takım arkadaşı Hikmet’in üzerine yürüdü.

Elemelerinin adayları için planlarının adayları sonra ortalık karıştı. Konseyde sinirde olamayan Yasin, eğer haktira attığını Potadayız ve insanlar bizim için oy atıyorlar. Ancak bunu bir arkadaşı hala bana ve kötü denemeye karşı savunuyorlar.

Ada konseyinin çekimlerinin yapıldığı ve Acunlıcalı’nın eğitimden tamamlanabileceği gibi anlarda bir anda karıştı. Mikrofonunu çıkartarak Hikmet’in ilerleyen Yasin, önce daha sonra fiziki saldırıda bulundu. Survivor topluluğu ise saldırıyıyla ayırdı.

TV8 ekranlarında ise o anlarda “Görüntüleri yayınlayamıyoruz” görülüyor.

Yarışmanın merakla beklenen 29. bölümü fragmanı da yayınlandı. Acil durum yönetimini yönetecek olan Acun Ilıca, Yasin’e verecekleri cezayı açıklıyor. Yasin’in doğru bulmadığını belirten Acun Ilıcalı, “Ada toplantılarında çok fazla görüşte buradayız. de tam olarak göründüğün yer. Ilıcalı’nın etkisinde kalıyor.

Ecem Altan

Acun Ilıcalı, Yasin Obuz, Survivor, Fragman, kavga, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın