Survivor’da bir ayrılık daha! Ünlü şarkıcı da ada şartlarını dayanamayarak yarışmayı bıraktı

Survivor 2023’te oyuncular bu sezon yalnızca güç özellikleri değil, akıl oyunları konseptiyle de maçlarıne karşı mücadele ediyor. Ancak zorlu şartlar ada şartlarına dayanamayan askerler bir adadan ayrılmaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı, 29 Ocak günü ada konseyinde çarpıcı bir şekilde bulunarak Yusuf Güney‘in yarışmaya devam kararını açıkladı. Ilıcalı, ”Kırmızı takımı için bugün itibariyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney Survivor’a devam edemeyecek. Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak. Bu sene daha önce de koruyucular gibi akıl oyunları ile askerlerin mental, psikolojik ve akıllarını kullandıkları sezon. Yusuf Güney’de sizinle vedalaşmak için yanınıza gelecek.

Geçen hafta Berdan Mardini’nin sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a devam hatası açıklanmıştı. Acun Ilıcalı, danışmanlara devam etmek istemek istemediğinin sorulduğunu ve Berdan Mardini’ye gitmenin istediğini söyledi.

Survivor'da bir ayrılık daha!  Ünlü şarkıcı da ada şartlarını dayanamayarak yarışmayı bıraktı

Seçkin Piriler ise Survivor’dan kendi isteğiyle ayrıldı. Piriler, ada hükümlerinin kendisini çok zorladığını ve devam etmek istemediğini açıkladı. Bunun üzerine Piriler öğesi gecesinde oy kullanamadı ve kendisine de oy atılamadı.

Survivor'da bir ayrılık daha!  Ünlü şarkıcı da ada şartlarını dayanamayarak yarışmayı bıraktı

survivorallstar2022.com / Emre İliksiz – Magazin

Yusuf Güney Magazin Haberleri

Yorum yapın