Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 14 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı?


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşam ki ödül oyununun kazananı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 14 Nisan ödülü kim kazandı, Survivor ödül oyununu kim kazandısurvivor bu akşam ki ödülü kim kazandı? Survivor 2022 ödül oyununu kim kazandı gibi ifadeler yer aldı. İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor Odul Oyununu Kim Kazandi 14 Nisan Odul Oyununu Kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın ödül oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyununu kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın ödül oyununu kim kazandı ?

SURVİVOR 14 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın öldül oyununda ilk mücadele kadınlarda başladı. Başından sonuna kadar Ünlüler takımının üstünlüğünde geçen bir oyun oldu. İlk eşleşmelerde 2-1 önde tamamlayan Ünlüler, ikinci eşleşmelerde de 4-2 galip gelmeyi başardı. Gönüllüler takımının oyuna bir türlü ortak olamadığı dördüncü eşleşmelerde ise fark 3 çıktı ve oyun 6-3 tamamlandı. Son eşleşmelerde de 8-4 Ünlüler takımı oyundan galip ayrılmayı başardı. Kadınlarda ödül oyununu Ünlüler takımı 8-4 kazandı. Bu skorla Ünlüler takımı ödül oyununda 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 14 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Ödül oyununda mücadele sırası erkeklere geldi. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı erkekler oyununda iki takımda ödülü kaybetmek istemedi.Ünlüler takımının hızlı başladığı ve farkı açtığı oyunda Gönüllüler takımı arkadan gelerek oyuna ortak olmayı başardı. İlk eşleşmelerde Ünlüler 3-1 öne geçmeyi başardı. İkinci eşleşmeler sonunda ise skor 7-1 geldi. Gönüllüler takımının oyuna ortak olduğu üçüncü eşleşmelerde ise skor 7-6 kadar geldi.Son eşleşmelerde ise Ünlüler takımı son bir sayıyıda alarak oyundan 8-6 galip ayrıldı. Erkekler mücadelesinde ödül oyununu Ünlüler takımı 8-6 kazandı. 

SURVİVOR 14 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Kadınlar ve erkekler mücadelesinden galibiyetle ayrılan Ünlüler takımı ödüle sahip olan taraf oldu. Ünlüler takımı kendi seçtikleri yemekleri yiyecek.

15 Nisan 2022 – Cuma
0 yorum
3257
1834 KEZ OKUNDU

Yorum yapın