Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 25 Mart Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı hangi aday eleme adayı oldu? Survivor’da kim elendi


Survivor 2022 All Star 59.bölüm de iki takım yeni bir dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geliyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Eleme potasına hangi yarışmacı girecek? Ada konseyinde adaya veda eden isim kim oldu?

Peki bunları merak mı ediyorsunuz?

Survivor Eleme Adayi Kim Oldu 25 Mart Survivorda dokunulmazligi kim

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı karşı karşıya geliyor.Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir yarışmacı haftanın ilk eleme adayı olarak potaya girecek.

Kadınlarda iki takım yarışmacıları karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadele sonucunda kazanan taraf Ünlüler takımı oldu. Kadınların galibiyetiyle Ünlüler takımı 1-0 öne geçmeyi başardı.

İki takım erkekler bu kez parkurun başına geçti.Oyuna çok hızlı başlayan Ünlüler takımı, üst üste aldığı galibiyetlerle skoru 6-0 getirmeyi başardı. 

1650211367 657 Survivor Eleme Adayi Kim Oldu 25 Mart Survivorda dokunulmazligi kim

Dokunulmazlığı bırakmak istemeyen Gönüllüler takımı oyuna ortak olmak için çaba göstersede sadece 1 oyun kazanabildi. Ünlüler takımı 7-1 oyunda önde olan takım.

Gönüllüler takımında sayı almaya başaran tek isim Anıl olurken çıktığı iki oyunuda almayı başardı. Ünlüler takımı erkeklerde oyunu 8-2 kazanmayı başardı. Ünlüler takımının bu galibiyetiyle 2-0 dokunulmazlığı kazanmayı başardı.

1650207095 208 Survivor Eleme Adayi Kim Oldu 29 Mart Survivorda dokunulmazligi kim

SURVİVOR’DA ŞOK VEDA

Gönüllüler takımı ada konseyinde ada oylaması yapılıyor.Acun ILICALI bir yarışmacının adaya sakatlık nedeniyle veda ettiğini açıkladı. Ünlüler takımından Elif adaya devam edemeyerek Survivor veda etti.

Acun ILICALI Barış içinde endişeli olduğunu belirtti.Barış ile ilgili durumun İstanbulda ki sonuçlara göre belirleneceğini açıkladı.

SURVİVOR’DA YENİ DÖNEM

Acun ILICALI, Elif’in ayrılmasıyla yeni bir ismin birleşme partisine kadar adaya veda etmeyeceğini açıkladı. Birleşme partisinden sonra eleme adayları ada konseyinde yapılacak olan sms oylaması sonucunda adaya veda edecek. Ayrıca takımların karıştırılması da gündeme geldi. Bu konu ile ilgili karar önümüzde ki günlerde verilecek.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU

Gönüllüler takımında dokunulmaz olan isimler Berkan ve Seda oldu.Gönüllüler takımı ada konseyinde yapılan oylama sonucunda ismi en çok yazılan yarışmacı Evrim oldu. Evrim eleme potasına giren ilk isim oldu.

 

 

25 Mart 2022 – Cuma
0 yorum
3472
2033 KEZ OKUNDU

Yorum yapın