Survivor eleme adayı kim oldu? 21 Mart Survivor eleme potası! Survivor eleme potasında kim var?

TV8 kanalında yayınlana Survivor, yeni bölümleriyle çalıntılardan söz almaya devam ediyor. Dokunulmazlık oyununun ünlüler takımını kazanmasının ardından gönüllüler takımında eleme gerçekleşti. Gönüllülerden hangi isimlerin eleme adayı olduğu merak konusu oldu. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? 21 Mart Survivor eleme potası! Survivor eleme potasında kim var? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR EN SON KİM ELENDİ?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Fatih, Cansu, Aziz ve Alper arasında eleme heyecanı yaşandı. Seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim gönüllüler takımlarından Fatih oldu. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Geçtiğimiz sene All Star’ın ile üzerinde bir oy kullanımı oldu, çok şaşkınım” dedi. Konseyde kadrolardan en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Fatih oldu. Veda konuşmasında yaşadığı üzüntüden bahsetmeen Fatih, “Bu benim uzun yaşamayı hayalimdi. Hep Dominik’in kumlarına 66’ı kazımak istiyorum. .Gençlere ve bölgelereme hayallerinden vazgeçmemelerini ve zaman istedikleri şeyi yapabileceklerini burada göstermiş oldum.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunmazlık yarışması karşılaştırma yarışması gerçekleşti. Ünlüler takımının dokunulmazlık oyununu kazanmanın ardından gönüllüler takımında eleme etkisi. Eleme adayı belli olduğunda haberimizin içinde yer alacaktır.

1. eleme adayı : Murat

2. eleme adayı : Aziz

3.eleme adayı:

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın