Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 13 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 13 Haziran Survivor potaya kim girdi?


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 13 Haziran dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 13 haziran kim aday,13 haziran survivor kim kazandı, survivor’da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 133.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 13 Haziran dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 13 haziran survivor eleme adayı? Survivor 13 haziran kim kazandı İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 13 Haziran dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 

SURVİVOR 13 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1.TURU KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geldi. Ünlüler takımının üstünlüğü ile geçen oyunda ilk eşleşmeler 2-1, ikinci eşleşmeler 4-2, üçüncü eşleşmeler 6-3, dördüncü eşleşmelerde 7-5 Ünlüler üstünlüğü ile bitti. Son eşleşmeleride kazanan Ünlüler takımı skoru 8-6 getirmeyi başardı. Bu sonuçla 1.turu Ünlüler takımı 8-6 kazandı.

SURVİVOR 13 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2.TURU KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu 2.tur ile devam etti. İlk eşleşmeleri Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde ise Ünlüler takımı oyuna 3-3 eşitlik getirdi. Üçüncü eşleşmelerde bukez öne geçen Ünlüler takımı oldu ve skoru 5-4 yaptı. Dördüncü eşleşmelerde ise bukez Gönüllüler takımı oyunda dengeyi sağladı ve skoru 6-6 yaptı. Son eşleşmelerde ise Gönüllüler takımı iki oyunuda alarak galibiyete uzanan taraf oldu. Dokunulmazlıkta 2.turun galibi 8-6 ile Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR 13 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda eşitlik sağlanınca kazanan tarafı belirleyecek olan en iyiler etabına sıra geldi. Ünlüler takımından Adem ve Ayşe, Gönüllüler takımından Nisa ve Atakan karşı yarıştı. En iyiler etabını Ünlüler takımı 3-0 kazandı.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 13 HAZİRAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Gönüllüler takımında performans birincisi Berkan olurken eleme potasına girebilecek iki yarışmacı Ogeday ve Atakan oldu.

Yapılan ada oylamasında 3 oy Atakan, 1 oy Ogeday aldı. Bu sonuçla haftanın ikinci eleme adayı Atakan oldu.

13 Haziran 2022 – Pazartesi
0 yorum
3144
1766 KEZ OKUNDU

Yorum yapın