Survivor Chaby neden ayrıldı? Chaby elendi mi, neden yok? Chaby Survivor’dan neden elendi?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yeni bölümleriyle izleyiciyi ekranı kilitliyor. Survivor oyuncuları arasında yer alan Chaby’i göremeyen kullanıcılar Chaby neden yok? araştırmakta. Chaby’nin neden yarışmada yer almadığı merak konusu oldu. Peki, Survivor Chaby neden ayrıldı? Chaby elendi mi, neden yok? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR CHABY NEDEN AYRILDI?

Survivor’un iddialı yardımcılarından Chaby Han, yeni bölümde yarışmda yer almamıştır. Chaby, ada şartlarına uyum sağlayamadığı için Survivor yarışmasına veda etmiştir.

CHABY KİMDİR?

Chaby Han ya da Çabi, 15 Haziran 1992’de Güney Kore’de dünyaya geldi. Chaby Han 28 yaşındadır ve Korelidir. Elin Oğlu yarışması ile sevenleri Chaby, Türkiye’de, İstanbul’da yaşamaktadır. Chaby Han ve ailesi 2007 yılında baba işi nedeniyle Türkiye’ye yerleşmiştir. Türk okullarında okuyan Chaby, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü okumuştur. Youtube’da da dikkat çekici kaliteli içerikler yapımcılığını Chaby Han, evlidir ve eşi de Türk’tür. Chaby Han, 2017 yılında Türkiye’de ve dünyada izlenme rekorları kıran Ayla filmi Sung Joon karakterini oynamıştır ve büyük beğeni toplamıştır.

Chaby Han Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın