Survivor All Star’da eleme heyecanı! Yarışmaya veda eden Aysu gözyaşlarına boğuldu

ALEYNA KAZANDI

Performans maçında ilk kavga Merve ile Aysu arasında yaşandı. Maç sonunda eleme potasından kurtulan ilk isim Merve oldu.

Aleyna ve Berna arasındaki düellonun galibi Berna oldu. Final etabına yükselen Aleyna ve Aysu, Survivor’da kalmak için kıyasıya mücadele etti.

Maç sonunda Aysu ve Aleyna aynı anda son yüzüğünü attı. Kamera görüntüleri incelendiğinde kazanan 5-3’lük skorla Aleyna oldu.

Survivor All Star'da eleme heyecanı!  Yarışmaya veda eden Aysu gözyaşlarına boğuldu

AYSU SESLE AĞLADI

Adaya veda eden Aysu, veda konuşmasını yaparken duygularına hakim olamadı. Yarışmayı geçen yıl deprem felaketinde hayatını kaybeden arkadaşına ithaf eden Aysu, şunları söyledi:

“All Star’da olmak gerçekten bir onurdu. Bu sezon buraya gelmek benim için çok şey ifade ediyordu. Geçen sezon buraya geldim, hazırlıklı geldim, iyi bir formda geldim.

Pistlere daha hızlı ve daha güçlü olduğumu hissederek geldim. “İyi gidiyordu ama bir kaza geçirdim, omzum yaralandı ve ardından bir felaket yaşandı.”

Survivor All Star'da eleme heyecanı!  Yarışmaya veda eden Aysu gözyaşlarına boğuldu

“YARIŞMADAN DÖNDÜĞÜMDE HİÇ ARKADAŞIM YOKTU, ÇOK KÖTÜ ZAMANLAR GEÇİRDİM”

“Bu yüzden hayatımda zor zamanlar başladı benim için. Onun adını vermek istiyorum. Tek canım arkadaşım Nilay Aydoğan milli basketbolcudur.

Cesur bir kız, çok cesur bir kız, kocaman yürekli, güzel kalpli bir kız. Geçen sezon beni Survivor’a gönderdi ve veda ederken şunları söyledi. Toplantılara kendisi de davet edildi ve ‘İki basketbolcuyu almayacaklar, bence sen git’ dedi.

Ve toplantıya gelmedi, katılmadı ve beni gönderdi. Geçen yıl buradaydım ve kendim için yarıştım. Geçen yıl döndüğümde hiç arkadaşım yoktu, çok kötü zamanlar geçirdim.

“Kendi hayatıma dönemedim, basketbol kariyerimden vazgeçtim.”

“NILAY AYDOĞAN BU SEZON MÜCADELE ETTİ”

“Ailem, arkadaşlarım, çevremdeki herkes beni çok destekledi. Nilay Aydoğan bu sezon burada mücadele etti. Ama burada olmak, bu mücadeleyi vermek, kendi acımla yüzleşmek benim için çok önemliydi.

Artık hayatıma devam edebileceğime inanıyorum. “

Survivor All Star'da eleme heyecanı!  Yarışmaya veda eden Aysu gözyaşlarına boğuldu

Star Dergisi Güncel Haberler

Yorum yapın