Survivor All Star’a veda eden yarışmacı belli oldu

TV8 ekranlarında Survivor All Star, dün akşam 43. bölümüyle yayın geldi. Takımdaki herkesintiyle potaya, Birsen, Mersen ve Barış arasında bir kişi Survivor All Star hayallerine veda etti.

Survivor’da bu ilk eleme aday adayları takımından Yasin Obuz olmuştu. İkinci dokunulmazlığı ünlüler takımıda ise eleme adayı ise Birsen oldu. Survivor oğlu geçen eleme adayı ise birdainde ismi en çok yazılanlardan Mert’tir. Performansın birincisi Batuhan’ın elenmesi Barış’ın adını verdi. 75 bu haftanın ilk eleme adayları Yasin, Birsen, Barış ve Mert oldu.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor’da göz önünde bulundurun. Mart sonuna kadarkiye kadar geçerli oylama sonuçlarına göre, Birsen, Barış ve Mert arasından en az oyu alan Birsen yarışmaya veda etti. Birsen’in elenmesinin ardından Nagihan ile Sema büyüklendiğinden geçti.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı belli oldu

Elendikten sonra birsen, “Umarım gerçekten hak eden sonra, kimin eri biri olur. Yine de çok güzel bir güneş benim için doğacak” burada kullanımda.

Birsen’le ilgili cisimler Acun Ilıcalı ise “Bu zamana kadar hiç söylemedim. Haberin yok ama çok fazla değerlendirme yarışmacısın. Bir gün bile beni ya da ekipten biri üzmedin, bir örnek çıkarmadın. Sen gerçek bir örneksin. Erken uygununu düşünme” dedi.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı belli oldu

Ecem Altan

Acun Ilıcalı, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın