Survivor All Star yorumlarıyla gündeme gelen Adem Kılıççı Katarsis’te konuştu

Hayatta Kalan All Star Yorumlarıyla gündeme gelen Adem Kılıççı, Katarsis’te Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. Gökhan Çınar’a içini döken boksör, Survivor’la ilgili iddialı sözler söyledi.

“NİSA’NIN ŞAMPİYONLUK OLDUĞUNDAN MUTLUYUM”

Adem Kılıççı “Mesela özgürlük var, hiçbir şekilde özgür değilsiniz, mevsimlik işçi gibisiniz, sabah 6’da uyandırıyorlar sizi, maç öncesi görüşmeler yapılıyor, geliyorsunuz. Haydi arkadaşlar.. .

Sonuçta ‘Televizyon için bir şey çekeceksin, peki nasıl çekeceğiz’ diyorlar. Oturun, birlikte konuşun ve oyun öncesi bir değerlendirme yapın.

İşçisin yani orada oturup çalışıyorsun ama bundan rahatsız olmuyorsun mesela bazı günler ben istemiyordum, insanlar bunun için ölüyordu…” dedi.

Adem şöyle devam etti:

“Maça gidiyorsunuz, oyun 4-5 saat sürüyor. Bazı günler 8 saat süren maçlar oluyor. Bir oyunumuzu 12 saat sürdüğünü ve gece yarısı bittiğini asla unutamam.

Sonra çıkıyorsunuz oradan, bazen çamura bulanıyorsunuz, bazen ıslak, tişörtünüz yok, kurutmaya çalışıyorsunuz, ateş yakıyorsunuz, kurutmak zor oluyor, gittiğinizde ada zaten kirleniyorsun ve günün hep böyle geçiyor, Survivor zor bir yer.

ADEM KILIÇÇI SURVİVOR’A NEDEN GİTMEDİ?

Gökhan Çınar, Adem Kılıççı’ya “Bu sene neden gitmedin?” diye sordu. Sorulduğunda eski yarışmacı, “Acun abiyle bu yıl çok konuştuk, 4-5 kez buluştuk.

Çok iyi bir teklif yaptı ama gidip sadece sosyal medya için para kazanmayı düşünmüyordum. Savaşa hazır olup olmadığımı göreceğim.

“Bir hayalim var ve burada kalmam gerekiyordu, Türkiye’nin en büyük muharebe projesini yapmak istiyorum” diye yanıt verdi.

Nisa şampiyonluğu konusuna da değinen Adem, “Rekabetin kirlenmemesi çok önemli. Kirli bir rekabet vardı ama bunu yapan Nisa değildi.”

Nisa zaman zaman çocukça davranıyordu, bunları normal buluyorum ama onların durumuna düşerek işleri daha da kötüleştirenler de vardı. Kim olursa olsun, Adem olmasa bile…

“Yarışmada çok yıprandım ama Nisa’nın şampiyon olmasına hiç aldırış etmedim, hatta sevindim…” dedi.

ACUN ILICALI’NIN İTİRAFI

Gökhan Çınar’dan eski yarışmacıya” Acun Ilıcalı“Sever misin ?” O sordu. “Çok” diyen Kılıççı, şöyle devam etti: “Ama biraz üzüldüm.

Acun hayallerini gerçekleştirmiş bir adam ama yapamayacağını söylediklerinde gelip Türkiye’nin medya patronu oldu.

Ona projemden bahsettiğimde iflas edeceğini ve paranı boşa harcayacağını söyledi. Gitmememin sebeplerinden biri de bu. “Hiç umursamadı” diye yanıtladı.

Survivor All Star Acun Ilıcalı Adem Kılıççı Gökhan Çınar Dergisi Güncel Haberler

Yorum yapın