Survivor 23 Ocak 2023 kim elendi? 2023 Survivor kim gitti? Survivor’da elenen isim belli oldu mu?

2023 Survivor All Star kadrosu ve yeni gelen kurallar sayesinde seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim oldu merak ediliyor. Survivor kim elendi? 2023 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler merak tarafından ediliyor. Survivor’da kim elendi ve 2023 Survivor’da adaya kim veda etti izleyici tarafından araştırılıyor. Detaylar haberimizdedir…

Survivor 2023‘te ünlüler takımlarda adaya veda eden isimler belli oldu. Ümit Erdim’in oylama sonucu elenmesinin ardından Berdan Mardini ve Seçkin Piriler de yarışmaya veda etti.

Survivor 23 Ocak 2023 kim elendi?  2023 Survivor kim gitti?  Survivor'da elenen isim belli oldu mu?

Bir zamanlar Survivor’da oyunlarda yer almayan Berdan Mardini, sağlık sorunları nedeniyle veda etmek zorunda kaldı.

Seçkin Piriler ise Survivor’dan kendi isteğiyle ayrıldı. Piriler, ada hükümlerinin kendisini çok zorladığını ve devam etmek istemediğini açıkladı. Bunun üzerine Piriler öğesi gecesinde oy kullanamadı ve kendisine de oy atılamadı.

Survivor 23 Ocak 2023 kim elendi?  2023 Survivor kim gitti?  Survivor'da elenen isim belli oldu mu?

Ünlüler Takımı: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli.

Gönüllüler Takımı: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca.

YouTube video

Berdan Mardini Seçkin Piriler Survivor 2023 Tv8 Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın