Survivor 2023 kim elendi? Haftanın dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da dokunulmazlığı kim aldı? soru cevap arıyor 15 Ocak2ta yeni sezonla izleyicileriyle buluşan TV 8 fenomen yarışma programı karşılaştırmaya bir yarışma ile devam ediyor. Yayınlanan son bölümün ardından Survivor 2023 izleyicileri ve tutkunları Survivor Adasının kimin veda tutulduğu merak ediliyor. Peki, Survivor 2023 kim elendi? Survivor Adasına kim veda etti? Dokunmazlık oyunu kim kazandı? Seçkin Piriler Survivor Sitesinden neden yok? Detaylar haberimizde…

Üçüncü ve hafta son dokunulmaz oyunu Ünlüler 8-4 skorla kazandı. Dokunulmazlık cezası kazanan Gönüllüler hafta üçüncü eleme adayını belirleyecek. Dokunulmazlık sembolünü alan ünlüler, aynı zamanda ödülünde sahibi oldu..

Survivor’da gönüllerin dokunulmazlık oyununun ardından ünlüler arasında oylama gerçekleşti. Oylama sonucu ilk gün Yusuf oldu. Performans birincisi Zeynep’in oyuyla ikinci aday Ertuğ olmuştu.

Dokunulmazlık yükünü kaybeden Gönüllüler hafta üçüncü elemeyi hedefledi.Üçüncü eleme şampiyonu yapılan oylama sonucu belli oldu ve Aleyna çıktı. Dördüncü eleman adayı ise Osman tarafından Chaby seçildi.

Dün gece düzenlenen konseyde adaya bir kişi daha veda etti. Seçkin Piriler ada şartlarına alışmadığını yarışmadan çekildiğini açıkladı. “Bu kadar zor olmasını beklemiyordum” diyen Piriler yarışmasına devam etmek istemediğini belirtti.

survivorallstar2022.com / Alp Eren Kahraman – Gündem

Survivor 2023 Gündem Magazin Yaşam Haberleri

Yorum yapın