SURİVOR KİM ELENDİ? Survivor All Star 2024 adaya kim veda etti?

SURIVOR KİM ELENDİ? Survivor All Star 2024 adayına kim veda etti? Survivor All Star 2024’te bu hafta kimin elendiği merak konusu oldu. Bu hafta yarışmaya veda eden isim kim oldu? Detaylar burada…

ALEYNA KAZANDI

Performans maçında ilk kavga Merve ile Aysu arasında yaşandı. Maç sonunda eleme potasından kurtulan ilk isim Merve oldu. Aleyna ve Berna arasındaki düellonun galibi Berna oldu. Final etabına yükselen Aleyna ve Aysu, Survivor’da kalmak için kıyasıya mücadele etti. Maç sonunda Aysu ve Aleyna aynı anda son yüzüğünü attı. Kamera görüntüleri incelendiğinde kazanan 5-3’lük skorla Aleyna oldu.

AYSU SESLE AĞLADI

Adaya veda eden Aysu, veda konuşmasını yaparken duygularına hakim olamadı. Yarışmayı geçen yıl deprem felaketinde hayatını kaybeden arkadaşına ithaf eden Aysu, şunları söyledi: “All Star’da olmak gerçekten büyük bir onurdu. Bu sezon buraya gelmek benim için çok anlamlıydı. Geçen sezon buraya gelmiştim. , Hazırlıklı geldim, formda geldim. Pistlerde daha hızlıyım. “Kendimi daha güçlü hissederek geldim. İyi gidiyordu ama bir kaza geçirdim, omzum yaralandı ve sonrasında bir felaket yaşandı.”

SURIVOR KİM ELENDİ?  Survivor All Star 2024 adayına kim veda etti?

“YARIŞMADAN DÖNDÜĞÜMDE HİÇ ARKADAŞIM YOKTU, ÇOK KÖTÜ ZAMANLAR GEÇİRDİM”

“Bu yüzden benim için hayatımla ilgili zor zamanlar başladı. Onun adını vermek istiyorum. Tek dostum Nilay Aydoğan milli basketbolcu. Cesur bir kız, çok cesur bir kız, büyük bir kız. -iyi kalpli, iyi kalpli bir kız.Geçen sezon beni Survivor’a gönderdi ve veda ederken şunları söyledi.O da röportajlara davet edildi ve ‘İki basketbolcuyu kabul etmezler, ben alırım’ dedi. bence gitmelisin.’ O da görüşmeye gelmedi, katılmadı ve beni gönderdi. Geçen yıl buradaydım ve kendim için yarıştım. Geçen yıl döndüğümde hiç arkadaşım yoktu, çok kötü zamanlar geçirdim. “Yapamadım. Kendi hayatıma dönüyorum, basketbol kariyerimden vazgeçtim.”

“NILAY AYDOĞAN BU SEZON MÜCADELE ETTİ”

“Ailem, arkadaşlarım, çevremdeki herkes bana çok destek oldu. Nilay Aydoğan bu sezon burada mücadele etti. Ama burada olmak, bu mücadeleyi vermek, kendi acımla yüzleşmek benim için çok önemliydi. Devam edebileceğime inanıyorum. artık hayatım.”

Televizyon Sayfa 3 Gündem Dergisi Spor Haberleri

Yorum yapın