Star Wars Jedi: Survivor Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Star Wars Jedi Survivor Cikis Tarihi Sizdirildi.jpg&width=600&quality=100

PlayStation ürününden bir hata olabilir Star Wars: Survivor’ın tam çıkışı öğrenmişiz.

EA tarafından ve en iyi Star Wars oyunlarının arasında iyi Star Wars Jedi: Fallen Order, 2023 yılında Star Was Jedi: Survivor’da bir devam oyunu alacak. 2023 yılına ait bir tarihi sahipli olarak kabul edilmiş olup, bugün itibari ile tam bilgi sızdırılabilir.

Oyuncular, Kedilerini Stray’e Ekliyor: Bu Modla Siz de Ekleyin!

Oyunun tam çıkış, PlayStation mağazasından bir tarih tarihi 23 Mart 20 olarak gözüktü. İstek satın almak için mağazaya açılan kullanıma yönelik mağaza vitrini görünümü açısından değerlendirilemez. Bu verilen PlayStation mağazasından teknik bir tarihte olmuş olması, verilmiş olan çıkışta yanlışsa söylentisi de ortalıkta dolaşıyordur.

Aksaklıktan farkedilenden kısa bir süre sonra düzenlenen etkinlikler ve çıkış tarihi silindi, ancak sosyal eğitim bu söylenti bir hız toplayarak çoğalır. Resmi olarak PlayStation, Respawn Entertainment ya da EA’den şimdilik bir açıklama gelmedi. 2022 yılı için başarısız olacak.

Ana karakterimiz Cal Kestis’in (Örnek karakter oyunumuz) galakside çok fazla eşya olan Jedi’ları teker teker avlayan’a karşı karşılama, kalma savaşını yapacak Star Wars Jedi: Survivor’da ilkinden 5 senesını anlatacak. Büyük bir macerayı anlatacak olan bu oyunu izlemesini izlemek için videoya tıklayabilirsiniz.

YouTube video

KaydetButonu / Gamegar

Star Gamegar Haberleri

Yorum yapın