Spor basınının 97 yaşında vefat eden duayenlerinden Halit Kıvanç için ilk olarak kurucuları arasında yer aldığı Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Levent’teki binasında bir tören düzenlendi. Törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Halit Kıvanç’ın eşi Bülbin Kıvanç, oğlu Ümit Kıvanç ve çok sayıda medya mensubu ile sevenleri katıldı. Törenin ardından Kıvanç’ın naaşı Zincirlikuyu Camii’ne getirildi. Burada düzenlenen cenaze törenine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ’un yanı sıra Müjdat Gezen, Uğur Dündar, Haldun Dormen, Erol Evgin, Demet Akbağ, Selim Soydan, Orhan Gencebay, Fatih Altaylı, Ali Kırca gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Halit Kıvanç’ın naaşı öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi. Halit Kıvanç’ın oğlu Ümit Kıvanç, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sitemde bulundu. Kıvanç, yaptığı paylaşımda; “Babamın cenazesine gelip ‘görüntü veren’ bazı ünlü veya yetkili kimseler, anneme veya bana başsağlığı dilemediler. Önde saf tutup “gözüktüler”, gittiler. Orhan Gencebay bunlardan biri, meselâ. Bazılarının varlığını sonradan öğrendik! Yahu ne ayıp!” diyerek sitemde bulundu

spor basınının 97 yaşında vefat eden duayenlerinden Halit Kıvanç için ilk olarak koleksiyonları arasında yer alan Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Levent’teki binasında bir organizasyon düzenlendi.

Törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Halit Kıvanç’ın eşi Bülbin Kıvanç, oğlu Ümit Kıvanç ve çok sayıda medya mensubu ile yedileri katıldı.

Spor basininin 97 yasinda vefat eden duayenlerinden Halit Kivanc icin

Törenin ardından Kıvanç’ın naaşı Zincirlikuyu Camii’ne getirildi. Burada Yönetim Partisi Partisine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Memleket Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ’un yanı sıra Müjdat Gezen, Uğur Dündar, Haldun Dormen, Erol Evgin, Demet Akbağ Soydan, Orhan Gencebay, Fatih Altaylı, Ali Kırca gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Halit Kıvanç’ın naaşı öğle namazı kılınanını müteakipten sonra Zincirlikuyu mezarlığı’na defnedildi.

1667489133 990 Spor basininin 97 yasinda vefat eden duayenlerinden Halit Kivanc icin

Halit Kıvanç’ın oğlu Ümit Kıvanç, bugün sosyal medya hesabından açıklama ile sitemde bulundu.

Kıvanç, paylaşımda; “Babamın geleceğisine gelen ‘görüntü veren” ya da yetkili kişiler, anneme veya bana yayıp dilemediler. Önde güvenli tutup “gözüktüler” gittiler. Orhan Gencebay’dan biri, meselâ. sitemde bulundu

Yorum yapın