Son dönemin gözde oyuncusu Ahsen Eroğlu, bir süredir Kemal Ertuğ ile aşk yaşıyor. Sevgilisinin doğum gününü romantik pozlarla kutlayan Ahsen Eroğlu, “Öyle süslü sözleri pek beceremiyorum yoksa yazarım akşama kadar. Ama olsun sen benim en yakınım, dostum, ruh ikizimsin. Bana daima ilham veren, gözlerinin içine baktığımda gülmeden duramadığım biricik sevgilimsin. Seni çok seviyorum!” ifadelerini kullandı. Geçen aylarda gazetecilerle sohbet eden Eroğlu, “Aslında çok uzun zamandır tanışıyorduk. Yılbaşında aşk yaşamaya başladık. İlişkimiz güzel gidiyor.” şeklinde konuşmuştu.

Oğlunun gözdesinde Ahsen Eroğlubir yaşıyor Kemal Ertuğ ile aşk.

Sevgilisinin doğum günü romantik pozlarla kutlayan Ahsen Eroğlu, “Öyle olsun sözlerini pek beceremiyorum yazarım akşama kadar. Ama sen benim en yakınım, sözlü, ruh ikizimsin. Bana ilham veren, umut veren, gözden bakmadan duramayan biricik seviyorsin. Seni çok seviyorum!” kullanımları.

Geçen aylarda gazetecilerle geçen aylarda, “Aslında çok uzun süredir tanışıyorduk. Mutlunda aşk yaşıyoruz. İlişkimiz güzel gidiyor.” şeklinde konuşmuştu.

Son donemin gozde oyuncusu Ahsen Eroglu bir suredir Kemal Ertug

Yorum yapın