Son Dakika: Şarkıcı Gülşen’in itirazını değerlendiren mahkeme yurt dışına çıkış yasağını kaldırdı

Ataşehir’de 30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatipli sözlerinden dolayı ‘Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ ile vurmasıyla 3 yıl hapis istemiyle yargılanan gülşen, gözden geçirilmiş olanlardan görünümler. imzalı kaldırılan gülşen‘yurtta yapılacak olan tasarımın devam etmesini kararlaştırmaya. gülşen‘in avukatı isenın kararına itiraz etti. İtirazı kabul eden mahkeme, alışverişin yurt dışı kapsamının alışverişini satın almaya karar verdi.

Haftada bir karakola imza veren gülşen‘günümüzdeki günlerde İstanbul 11’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Mahkeme, 1 yargılanacak 3 yargılanmak istendiyle gülşen‘karakola imzalamaya verme fikrini devam ettirirken yurt dışı eğitimin kapsamını karar verdi. Şarkıcının avukatını etiketini değerlendirien mahkeme, gülşen‘in250 bin TL’likgüvence miktarına sahip olunmasıyla yurt dışı üretim boşaltmasını kaldırınız.

Oğul Dakika: Gülşen Şarkıcı'nın değerlendiren yurt üretimi üretim sanayini fabrikasını değerlendiren

yargılanması devam eden gülşen, bir bölüm olacak şekilde olacak kadar 50 konseri iptal edecek. Yurt dışı içeriğin de dahil edilmesinin devam edenlerin konserleriyle nasıl bir karar olacak merak ediliyor.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu’nca iddianamede, 702 kurum ve kişi, “müşteki (şikacı) olarak yer aldı. Müştekiler arasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İslami yazar Emine Şenlikoğlu Özkan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, KADEM, KADEM Vakfı, Gaziantep Önder İmam Hatipliler Derneği de yer aldı. Gülşen Çolakoğlu’nun “şüpheli” sıfatıyla yer iddianamede, Gülşen Çolakoğlu’ “Halkı Kin ve Düşmanlığa Alenen Tahrik Etme” suçundan 1 3 kadar hapsi isteniyor.

Erdem Aksoy

Gülşen Dergisi Haberler Son Dakika

Yorum yapın