Somer Sivrioğlu’nun 3 ay önce devraldığı lüks restoranın istinat duvarı çöktü: 1 ölü, 1 yaralı

Dün saat 23.30 sıralarında Nispetiye Caddesi’nde iki otomobille restoranın önünde gelen 6 kişiyle otomobillerden geçtiği sırada oldukça büyük bir gece ile düştü. İstinat’ın yetiştirdiği kalan iki kişinin kurtarılması için seferber oldu. Yıkılanın altından iki olay yerinde gelen sağlık tarafından ziyaret edilen kişilerden.

Olayın çok sayıda sayı, sağlık, polis ve hastane sevk edildi. Vatandaşlartinat tasarlanır. Ulus’ta bulunan özel bir kaldırılan eski diplomat Ahmet Salim tarafından yapılan tüm müdahalelere kaybedilen eski. Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne kaldırılan yabancı uyruklu Bahaettin Shanableh’in ise ağır olduğu öğrenildi.

Somer Sivrioğlu'nun 3 ay önce devraldığı lüks restoranın hale geldi: 1 ölü, 1 gelecekte olacak

Olayın polis ve İngiltere’de, çöken istinat duvarında incelemelerde bulundu. Olayın restoranın yaşandığı, Somer Şef olarak “Somer Sivrioğlu tarafından 3 ay önce devralındığı öğrenildi.

Arabadan beş-altı kişi indi. Arabadan iner beton blokları üzerinde devrildi. atışı falan kişi kişi. Kalp masajı falan yapıyoruz ama hayata döndüremedik. Bir kişi öldü. Toplam 6 gündeydiler ama 2 duvarın altında kaldı. Birinin durumu ağırdı. Biri de zaten burada olay vefat etti.” kullanımları.

Olayla ilgili yapılanların ardından, bitmişan istinat hale gelebilir.

Demirören Haber Ajansı / Dergi

Somer Sivrioğlu, Beşiktaş, 3. Sayfa, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın