Sıfırıncı Gün dizisiyle ekrana dönen Aybüke Pusat, Elle’ye konuştu. Oyuncu yoğunluğundan dolayı WhatsApp gruplarına girmediğini, girince de çok şaşırdığını söyledi. Kadınlardan çok erkeklerin dedikodu yaptığını ve onların bu huyunu hiç sevmediğini söyleyen Aybüke Pusat sözlerine şöyle devam etti: ”Tamam belki tüm erkekler değil ama yine de geneli çok dedikoducu” Oyuncunun açıklaması ile yeni bir tartışma başlattı. Berdan Mardini konuya dair soruya “Aybuke Puset (!) kim? Tanımıyorum valla” yanıtını verdi. Şafak Sezer de “IQ mu, IQ Pusat kim? Ben de tanımıyorum” dedi.

Sıfırıncı Gün dizisiyle ekran dönüyor Aybüke Pusat, Elle’ye konuştu. Oyuncu yoğunluğundan dolayı WhatsApp ortamına girmediğini, girince de çok şaşırdığını söyledi.

Kadınlardan çok görüşmeler dedikodu yaptıkları ve onların bu huyunu hiç sevmediğini söyleyen Aybüke Pusat sözlerine şöyle devam etti: ”Tamam belki tüm erkekler değil ama yine de geneli çok dedikoducu”

Oyuncunun anlatımı ile yeni bir tartışma başlattı. Berdan Mardini eşyalarını emanet etmek “Aybüke Puset(!) kim? Tanımlıyorum valla” yanıtını verdi. Şafak Sezer de “IQ mü, IQ Pusat kim? Ben de tanımlıyorum” dedi.

Yorum yapın