Şevket Çoruh, 16 yıldır rol aldığı Arka Sokaklar’dan neden ayrıldığını anlattı

Ekranların sevilen oyuncusu Şevket Çoruh, 16 sezonda “Mesut Komiser” rolünü oynadığı Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar’dan ayrılmıştı. Dizinin 17. sürdürmek yer almayan usta oyuncu, YouTube kanalında yayınlanan İnci Sözlük’ün yıkama projeden neden götürüldüğünü anlattı.

“MESUT KOMİSERİ GERİ DÖNMEK İÇİN İKNA EDEMEDİM”

“Mesut’u çok özledik ne olur geri dön ağabey. Sensiz olmuyor” yorumu üzerine konuşan Çoruh, “Ben Mesut ile konuştum. . Emekliye ayrılma konusunda çok ısrar ediyor, çok yorulmuş.”

Şevket Çoruh, 16 yıldır rol aldığını Arka Sokaklar'dan neden götürüldüğünü anlattı

“ÇOK YORULDUM, TİYATROYLA BİRLİKTE DEVAM EDEMEDİM”

Takipçilerden gelen soruları yanıtlayan oyuncu, “Arka Sokaklar’dan ayrılırken ne babanın ağabey? Sence bu son sana yakıştı mı? Neden ayrıldın?” Soru üzerine sözlerine şöyle devam etti: “Tabi ki çok önemli ama 17 yıl sonra neden ayrılmışn cümlesi birazcık şey geliyor bana… Birinci çok yoruldum, ikinci tiyatroyla beraber devam etmesi de çok zordu. Ki Pandemi Dönemi, 19 ay tiyatrosu öksüz kaldı. Kapalı. kaldı ve orayı tekrar toparlamam gerekiyordu.Birçok nedeni var ama onları bırakmak gibi ben de yoruldum.Aslında çok sevdiği bir karakter olmasına rağmen… Asıl sebep de bu aslında.”

“Başka karakterler oynuyor, başka işler muhakkak ama bir yandan da birazcık yapmak kalmak. Tiyatroya birazcık özen gösteriyor… 17 sene boyunca hiçbir kış filmim yok örnek. içinde olmak için başka bir fırsat benim için oldu.”

Şevket Çoruh, 16 yıldır rol aldığını Arka Sokaklar'dan neden götürüldüğünü anlattı

Şevket Çoruh, 16 yıldır rol aldığını Arka Sokaklar'dan neden götürüldüğünü anlattı

Ecem Altan

Arka Sokaklar Şevket Çoruh Magazin Haberler

Yorum yapın