Sevgilisini düğüne bir gün kala terk eden adamdan Müge Anlı’da çok konuşulacak sözler: Beni eve kilitledi, 1 ay tuvaletimi kovaya yaptım

TikTok üzerinden 25 Ocak’ta tanışıp bir aylık evlilik kararı verilmesi Ramazan Aydın tarafından 120 lira talep eden, 41 dün Ebru Fidan’ın canlı yayınına yardım isteyen müge Anlı’nın canı istiyor. Düğün masraflarından kişisel harcamalara kadar tüm karşılamayı karşıladığını Fidan, evlenmeyle evlenmesinden bir gün önce terk etmeyi iddia etmişti.

“BİR AY BOYUNCA TUVALETİMİ KOVAYA YAPTIM”

Bugünlerin merkezindeki Ramazan Aydın da canlı yayına bağlandı. Ebru Fidan’ın iddialarını reddeden Aydın yaptı, “Her şeye zorlayan o oldu. Beni evli kadını kıskançtı. Beni eve kilitledi. Kaçamadım. Arkamdan geliyordu. Beni 5 saniye dışında bırakmıyordu” dedi.

İddiaya göre hareket eden Ebru Fidan, “Yalan söylüyor. Bir ay değil, 1 hafta tuvaletini kovaya yaptı. Kendisiyle çok çapkındı. Kadınlarla konuşuyordu” diyerek kendisiyle tartışıyor.

Sevgilisini düğüne bir gün kala terk eden adamdan Müge Anlı'da çok konuşulacak sözler: Beni eve kilitledi, 1 ay tuvaletimi kovaya

BİR BAŞKA KADINI DOLANDIRDIĞINI KABUL ETTİ

Ramazan Aydın’ın dolandırıcısını yapan bir başka yaralı kadın ise canlı yayına bağlanacak “TikTok’tan tanışmış. Beni sevdiğinden iletinde olduğunu söyledi. Mal hakkında beni sevdiğini söyledi. Yalanlarını anlayınca onun yanından geçtiğim ifadesinde. Duyduğu sözler doğrultusunda eğitildikleri Ramazan Aydın, “Kadının anlattıkları doğru ama Ebru’nun sözleri külliyen yalan” dedi.

Ecem Altan

Müge Anlı İle Tatlı Sert, Müge Anlı, Magazin, Haberler

Yorum yapın