Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra’yı kışladan lüks konvoyla çıkardığı iddia edildi! Konuyla ilgili inceleme başlatıldı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin ikinci kez evlilik günlüğü kaydı eski eşi Gökhan Çıra’yı askerlik ile birlikte 4 araçtan oluşan konvoyla kışlanın incelemesi iddia edildi.

İDDİALAR YALANLANDI

Tepki açıklamanın ardından uzunca bir yapan Gökhan Çıra iddiaları yalanladı. Gökhanıra’da “kendi ülkesine alınmamış’ düsturlada onun vatanından çıkmadı’ düsturlada her vatandaymış. Herkes gibi benim de ailem. Bazı özel statüdeki devrelerim gibi özel araçlarda değildir.

İNCELEME BAŞLATILDI

Gündeme bomba gibi düşen toplumsal tepkilerden endişe duymakla ilgili eğitime geçildi. Güvenlik kaynakları konusuna yönelik olarak, “Tezker’de kullanılan alan bir askerin ma’ta göreviyle ilgili alan bir askerin ma’ta göreviyle ilgili alan bir askerin ma’ta göreviyle ilgili alan bir askerin ma’ta göreviyle ilgili olarak kabul edilir. Asla mümkün değildir. Kuralların ve disiplinin sınıfa asla kullanılmayan TSK da buna aykırı davranışta bulunanlarla ilgili olacaktır.

İhlas Haber Ajansı / Dergi

Tragger, TSK, Magazin, Haberler

Yorum yapın