Şaşırtan Acun Ilıcalı İtirafı!

Hayatta kalan 2020 şampiyonu Cemal Canseven’da sevilen bir isim. Son olarak Miami’ye giden Cemal Can Canseven, Acun Ilıcalı’nın dikkat çekmesiyle dikkat çekti.

Sasirtan Acun Ilicali Itirafi.jpg&width=600&quality=100

“EĞER HAYATINIZDA ACUN ABİ VARSA…”

YouTuber Danla Bilic’in yakın arkadaşı olan Cemal Can Canseven’da “eğer varsa” bir şey olabilir” değildir.

FOTOĞRAFA YORUM YAĞDI

Cemal Canseven’in bu kısıtlamana “Yaşıyorsunuz bu hayatınızla”, “Herkes boyutlandırmayın bu kadar değil” ve “Barış Yağcı bedeninizi kesin olarak” şeklinde yorumlar.

CEMAL CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 1996 yılında, İzmir’de doğ. Şu anda 26 yaşında olan Canseven’in Annesi Rize, Selanik göçmenidir. Canseven’ küçükin 9 yaşın büyük, olarak görüldüğü bir de ablası vardır. Lisede dahil olmak üzere eğitimini İzmir’de canseven, üniversite okumak için İstanbul’a geldi. Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam Tasarımı ve İletişim, katılımcı seçimi seçen Canseven, bir arkadaşının tavsiyesi aracılığıyla okulunu dondurdu ve İstanbul DJ Academy’de dj’lik eğitimine başladı.

Survivor 2020’de performans olarak %55’lik bir başarı gösteren Cemal Can Canseven sempatik tavırlarıyla izliyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Survivor 2020’nin finaline ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı ile beraber kalan Cemal Can Canseven şampiyonluk kupasını bitirmeyi başardı.

Snob Dergisi / Dergi

Cemal Can Canseven, Acun Ilıcalı, Danla Bilic, Survivor, Magazin, Haberler

Yorum yapın