Şarkıcı Güllü, Aleyna Tilki’yi yerden yere vurdu: Balon bir sanatçı, 5 sene sonra olmayacak

Fantazi müziğinin güçlü seslerinden Güllü, bugün 2. Sayfada konuk oldu. Sanatçısının arabesk okumasından rahatsız olduğunu söyleyen Güllü, Aleyna Tilki’yi sert bir dille eleştirdi.

Birçok kişinin Bergen’in şarkılarını mahvettiğini söyleyen Güllü, “Ben arabesk fantazi sanatçısıyım, herkes kendi işini yapsın. Arabesk adı altında Bergen’in şarkısını 150 kişi okudu. Mahvettiniz be kardeşim, yapman lütfen” dedi.

Şarkıcı Güllü, Aleyna Tilki'yi yerden yere vurdu: Balon bir sanatçı, 5 sene sonra olmayacak

Sunucuların Aleyna Tilki’nin arabesk konuşmasını yönlendirmesiyle sinirlenen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Aleyna Tilki’nin olduğu zaman beni tepe tüylerim dikiliyor. Ben köşeli ve yüze konuşan bir kadınım. .Arabesk okuyamadığı için hiç kaldırmıyor.Kişilik olarak tanımlıyorum.Bana göre Aleyna Tilki balon bir sanatçı.5 sene sonra Aleyna Tilki diye biri yok.Bu gençleri öyle bir pohpohluyorlar ki… ‘Sen dünya starısın’ diyorlar da bir ses ve duruş diye gerçek var Bir saygı olmalı ama ben Aleyna’da o saygıyı görmedim. Yaptığın birçok saygısızlıklar var.

“Aleyna Tilki çok iyi arabesk okuyacaklarını ‘bana Aleyna Baba diyeceksiniz’ diyor” demesi üzerine sinirlenen Güllü, “Yavaş desin, orada bir dursun. en güzel sesi ol ama bir samimiyet gerekli” ifadesini kullandı.

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Güllü Magazin Haberleri

Yorum yapın