Pop müziğinin güçlü sesi Cem Belevi hayranlarına unutulmaz bir eğlence gecesi yaşattı. Cem Belevi, uzun süredir sahnelediği CEMİYET programlarıyla gazino kültürünü unutturmamaya çalıştığını söylerken, 90’larda doğmuş 70’lere hayran birisiyim. Gazino kültürünü eskilerden günümüze gelen şarkılarla harmanlayarak sahnemde tattırmayı seviyorum. Eski nostaljik şarkıları günümüze bağlıyoruz. Bunu böyle hikayelerle de anlatmak istiyorum. Müzikale de çevirmek istiyorum. Yavaş yavaş adım adım o günlere yaklaşıyoruz” dedi. BAŞINA GELENLERDEN FİLM YAPACAK  Müzisyen kimliği yanında oyunculuk tarafıyla da beğeni toplayan Belevi,kendi film projesinden bahsederken, “Başıma gelen olaylardan yazıyorum. Çok komik şeyler geliyor. Herkesin şarkıcı olması çok komik zaten. Mesela berberim. Herkes şarkıcı oluyor. Herkes şarkı dinletiyor, popçu olacağım, rap şarkı çıkaracağım  diyor. Bunları anlatacağım bir film olmasını istiyorum” dedi. Başına gelen en ilginç olay sorulan Belevi, “Sahnede pantolonum yırtıldı bir defa.. Allah korusun aman.  Defile de sahne alıyordum, dans ederek gittim. Mankenlerden birisinin pantalonu giyerek devam ettim “dedi. Kalbi uzun zamandır boş olan Belevi, “ İşimiz gücümüz o kadar yoğun ki… Başka bir şeye zaman da yok zaten küstürdüler. İşimize gücümüze bakıyoruz. Aşk yok iş var” kim küstürdü sorusuna “Geçelim” diyerek cevapladı.KRİTERİM YOK !  Aradığı kişide kriter olup olmadığı sorulan Belevi, “ Kriterim yok işime aşık yaşıyorum. Kısmet bilemiyorum nasip bu işler şimdi içeri gireriz bilemeyiz belki hayat bu. Hareketsiz hayatlar dikkatimi çekiyor. Hareketsiz rutin yaşayan birisi bana orjinal gelebilir” ifadelerini kullandı.

Pop müziğin güçlü sesi Cem Belevi hayranlarına unutulmaz bir eğlence gecesi yaşattı.

Cem Belevi, uzun ömürlerini sahnelediği CEMİYET programlarıyla gazino kültürünü unutturmamaya çalıştığını söylerken, 90’larda doğmuş 70’lere hayranı biriyim. Gazino kültürü eskilerden günümüze gelen şarkılarla harmanlayarak sahne tattırmayı seviyorum. Eski nostaljik şarkılar günümüze bağlıyız. Bunu böyle hikayelerle de anlatmak istiyorum. Müzikale de çevirmek istiyorum. Yavaş yavaş adım adım o günlere geliyoruz” dedi.

Pop muziginin guclu sesi Cem Belevi hayranlarina unutulmaz bir eglence

BAŞINA GELENLERDEN FİLM YAPACAK

Müzisyen kimliğinin yanında oyunculuk tarafıyla da beğeni toplayan Belevi,kendi film projesinden bahsederken, “Başıma gelen olaylardan yazıyorum. Çok komik şeyler geliyor. Herkesin şarkıcı olması çok komik zaten. Mesela berberim. Herkes şarkıcı oluyor. Herkes şarkı dinletiyor, popçu olacağım, rap şarkı çıkaracağım diyor. Yapacağım bir filmin yapılmasını istiyorum” dedi.

Başına gelen en ilginç olayı çağıran Belevi, “Sahnede pantolonum yırtıldı bir defa.. Allah korusun aman. Defile de sahneyi yerleştirdim, dans ederek gittim. Mankenlerden birinin pantolonunu giyerek devam ettim “dedi.

1686014264 677 Pop muziginin guclu sesi Cem Belevi hayranlarina unutulmaz bir eglence

Kalbi uzun süre boş olan Belevi, “ İşimiz gücümüz o yoğun kadar ki… Başka bir şeye zaman da yok zaten küstürdüler. İşimize gücümüze bakıyoruz. Aşk yok iş var” kim küstürdü sorusuna “Geçelim” diyerek cevapladı.

KRİTERİM YOK !

Aradığı kişide kriter olup olmadığına dair Belevi, “ Kriterim yok işime aşık yaşıyor. Kısmet görüşü nasip olmaz bu işler şimdi içeriye gireriz bilemeyiz belki hayat bu. Hareketsiz hayatlar dikkatimi çekiyor. Hareketsiz rutin yaşayan biri bana orijinal olabilir” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın