Paylaştığı “Aşk” notu olay olmuştu! Nur Fettahoğlu iddialara son noktayı koydu

Umut Evirgen‘in bir sohbeti Serenay Sarıkaya ile birlikte yaşanmaktaydı. İddialar şık seçen çiftten ilk fotoğraf akşamları ve aşk belgelenmişti. Ancak Nur Fettahoğlu’nun ortalığı karıştırdı.

Ancak dün gece oyuncu Nur Fettahoğlu’nun Instagram hesabından poz kafaları karıştırdı. Ünlü oyuncu, Evirgen ile notn “Sen hep aşkkkk’la” düştü. Fettahoğlu’nun arkadaşlarının, sosyal gündem olan fotoğrafların “yeni” boncuğu ve kalp emojileri koymaları “bir aşk mı?” artık standart.

Nur Fettahoğlu'ndan Flaş Umut Evirgen Açıklaması

güzel oyuncu, Umut Evirgen ile güvenlik kamerası hakkında ‘2. Sayfa’ya şu açıklamayı yaptı: “Umut benim can dostum. O hep aşkla yaşasın, huzurla.” Fettahoğlu (41), yıllık eşi ve 2016’da gelen Elisa Güzinoğlu’ndan Levent Vezir’dan Mart 2021’de anlaşmalı olarak tek celsedede boşanmıştı.

Nur Fettahoğlu'ndan Flaş Umut Evirgen Açıklaması

Nur Fettahoğlu (12 Kasım 1980, Duisburg, Almanya) Türk oyuncu ve eski spikerdir. Özellikle Aşk-ı Memnu adlı dizideki Peyker rolüyle ünlenmiş, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakteriyle hayran kitlesini arttırmıştır.

Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980’de Sinan ve Fatma Fettahoğlu’nun beş çocuğundan biri olarak Duisburg, Almanya’da doğum. Baba tarafından Arnavut’a Giritli, anne tarafından ise, Arnavut olan aile üyeleri Rize’ye taşınmıştır.

Nur Fettahoğlu'ndan Flaş Umut Evirgen Açıklaması

Sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünden mezun olan Nur, lisede görev sonrası, Sky Türk’te borsarlığı yapmaya başlamak üzere.

Nur, oyunculuğa Benden Baba Olmaz ile başladı, başladı Gönül Salıncağı’nda rol aldı ve Aşk-ı Memnu’daki Peyker rolüyle de yıldızı parladı. Ayrıca Atasay, Luna, Dove gibi reklam filmlerinde oynamıştır.

Nur Fettahoğlu'ndan Flaş Umut Evirgen Açıklaması

Kurtlar Vadisi Filistin filminde Necati Şaşmaz’la gruplandırılmıştır. Ayrıca Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mahidevran Sultan’ı canlandırmıştır. Mahidevran Sultan rolünde yardımcı olarak yararlanarak, beğeni toplamıştır. Bundan sonra Kanal D ekranlarında Hayat Yolunda adlı dizide Şafak tarafından bir canlandırılmıştır. Filinta dizine katılmıştır. Dizide Boris Zaharyas’ın canı düşman Süreyya rolünde yer almaktadır.

Paylaştığı aşk olaydı!  Nur Fettahoğlu iddialara son noktayı koydu

Snob Dergisi – Dergi

Serenay Sarıkaya, Nur Fettahoğlu, Umut Evirgen, Umut, Dergi, Haberler

Yorum yapın