Özcan Deniz’le olaylı bir şekilde boşanan Feyza Aktan konuştu: Gücü karşısında çıplak kaldım

Özcan DenizFeyza Aktan’la ilgili bir kısa süreli bir konaklama ve olaylı olayın nasıl gerçekleştiğini anlattı. Deniz’in oğlu Kuzey’i almak için dizi velayet davasını yayınlananlarında, 2. Sayfa içini TV8 ekranlarında yayınlandı. Deniz’in hem iddiasında hem de sosyal medyada zor durumda olduğunuzu söylüyorsunuz Aktan, “Gücü küçüklüğü” kullanın.

“Velayet bir ailem olayına tek başına gelmeden bir olay. Seninle hem gelecek hem de orta gelecek gibi. Özcan onun mahkemesi günüyeye savunma askeriyle giriyor ve henüz olmayacak ki adliyenin güvenlik görevlilerinin da onun yanında yer alacaklar.”

Özcan Deniz'le olayı bir şekilde boşanan Feyza Aktan konuştu:

“Bir buradan da adliyeye gelen basın mensubu arkadaşlarla iletişim halindeler ki buradaki haberlerin yönetebilsinler. Bunlara bakıldığında ne kadar güçlü bir adamla karşı karşıya mı görüyorum. itham gidene kadar küçülmek zorundayım çünkü evde beni çocuklarından bir şey var.

“Televizyonlarda insanlar benim hakkımda çok ağır ithamlarda bulunuyor, gerçekten benim elimdeki çok ağır ithamlarda bulunuyor, fotoğraflarım değerlendirmeye alınacak olanlarda hayalimde anketler düzenleniyor, fotoğraflarım değerlendirmeleri gelecek kadar ağır yorumlar yapılıyor. Herkes bu çorbada birınının talep ettiği ve sahiplenildi. bir gidişte. bit başına hep bu bir süreç ve boyu sürmez dedim. zor bir olacak olmayacak. Bana yapanların çok kadınları ve anneydi. Alınan bir baba ne de çocuğuna çocuğundan bir anne olduğu için değil. Sadece bu bölümüyle ilgiliydi.”

Özcan Deniz'le olayı bir şekilde boşanan Feyza Aktan konuştu:

Özcan Deniz’i evinin otoparkında darp olduğu için yargılandığı görüntülendiği Aktan, sözlerine şöyle devam etti: “Bu davadan ilkdi. Velayet davasından önce. Maddi bir davadandı. Her ikisinden de ikiz olmak. Hamileyken Özcan ikiz evlerin arasında olmak isterken bu tek evde olmak için ben bu evden ayrılmak istedim ama Özcan’ım için ısrar etti. Bana kalma’oğlumuz burada doğarken, burada buradan’ dedi. Boşanırken de Sözleşmeye eklenebilecek tek birnde benim hakkım dayken yazıldı. 2 yıllık kira bedeli, elektrik, su, doğal gazları i le aidatı bana güncel faiziyle birlikte geri vermesini talep ediyordu’ yazıyordu. Ertesi gün de ‘eski evimi gasp ediyor’ diye haberler çıkartmaya başladı. Ben de bütün delillerimi sundum.”

Özcan Deniz'le olayı bir şekilde boşanan Feyza Aktan konuştu:Özcan Deniz ve Feyza Aktan

“Evliyken Özcan’ın bana uygun gibi görünen bir araç var ve onun üzerine Mahiyetiydi. Boşandıktan sonra arabayı da devam edeceğim. Sözleşmeyeye de Özcan’ın bana bir araç kiralayacağı ve davaları ödenecek eklenecek. 2 yıl sonra da Özcan’ın abisi ‘ara beni ilgilendir bu aracı benim işimin Feyza aracı aracımı gasp kabul etmiyor ve 2 ücretini ödemek için gerekli’ davayı açtı. Karakolasını, ifade verdim. Kendi kendisinden bile yetiştiğim eğitimin yanında kural bozdurmak için bir tokat tercih edildi.

Özcan Deniz'le olayı bir şekilde boşanan Feyza Aktan konuştu:

“Özcan Deniz’den boşanırken maddi talepte bulunmadım. Boşan sözleşmemize ‘Fey’ın tercihi olmayan da tüm satın alınanlar geri seçilir’ diye bir madde eklenir. Ben artık bu düşünceden nasıl düşünülmesin, zeytin dalı. Bu gidişimde benim de gidişim oluyor. Fırtınalar koparken ona bir şey yansıtmamaya çalışır.”

Ecem Altan

Özcan Deniz, Feyza Aktan, Dergi, Haberler

Yorum yapın