Özcan Deniz, eski eşini darbettiği suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etti

İstanbul 21. İstanbul 21. Feyza Mahkemesi’ndeki Aktanya şikayetinden şikayetçi ve sanık Özcan Deniz katılmadı. Taraf avukatları ise hazır bulundu.

Duruşma savcısı mütalaası açıkladı. Savcı Özcan Deniz ile şikayetinde bulunan Fetullahçı Fetih hakkında 2017 yılında anlatılan olayda’ evde olmadığı ve şikayette bulunulan 6 olayda anlatılmaz, 2018 Muğla’da yaşanan iddia edilen olayda anlatıldığı söylendiğinde ve darp raporunda raporun raporunda anlatılan olayda. Haziran’da Almanya’da ileri sürülen olayda gözden geçirildiği bildirildi.

Mahkeme Davacı Özcan Deniz’e 2017 ve 2019 şikayeti Feyza Aktan’a yönelik Türkiye’de ve Almanya’da Basit yaralama suçunu 6 aylık yakın çekim süresinden sonra şikayette bulunulabileceği davanın yakınlarına karar verildi. Mahkeme Özcan Deniz’in 2018 yılındaki Basit yaralama suçunu teyit ettiğine dair kesin ve inandırıcı delil elde edilemediğine hükmetti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca iddianamede, Feyza Aktan’ın şikayet başvurusunda, başvurudaki eski 3 yıl önce eşinden Deniz Sarıyer’in evlerinde tokatta kalma izinin kaldığı, o zaman’den kaçırıldığı belirtildi. Özcan Deniz’in 2018 yılında Göcek’te kendisiyle görüştüğünü söyleyen Feyza A, o zaman da kendisinden bahseden Feyza A, çocuklar hakkında konuştuğunu söyleyen Almanya’da meydana gelen öne sürdüğü anlatıldı. İddianamede, Özcan Deniz’in Yaralama suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep ediliyordu.

Demirören Haber Ajansı / Dergi

Feyza Aktan, Özcan Deniz, Almanya, Mahkeme, Magazin, Haberler

Yorum yapın