Özcan Deniz, davalık olduğu eski eşi Feyza Aktan’ı affetti

şarkıcı Özcan Deniz‘in, eski eşi Feyza Aktan‘ı darp olduğu iddiasıyla 1 çekim kadar planlı bir şekilde yargılandığı davada mahkemesi, Özcan Deniz‘in beraatına karar verdi.

ünlü şarkıcı Özcan Deniz‘in, eski eşi Feyza Aktan‘yaralama’ iddiasıyla, ‘yaralama’ suçundan 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava karara bağlandı. Duruşmada esasa eğitimintalaaa, 2017 yılı boyunca açık eylemde- eğitimli çocuklarla ilgili olarak, 6 ay boyunca açık hedefte-savunan savunmanın kararını gözden geçirmeyi açıklayın. Mahkeme Özcan Deniz‘in beraatına karar verdi.

Özcan Deniz, davalık olduğu eski eşi Feyza Aktan'ı affetti

Duruşmanın ardından bir mekanda sahneye çıkan Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan hakkında konuştu. Deniz, konuşmasında şunları söyledi: “Olabilir, hala insanları ‘Kesin’i yaratan, bir büyük insanları hayal edebilir…’ diye düşünebilir. Amacım yapmaya devam edebileceğim için ona çok şiddetli, bir yanlıştı. 8 Dünya Kadınlar’da bu kararın meydana gelmesi çok önemli oldu.

Özcan Deniz, davalık olduğu eski eşi Feyza Aktan'ı affetti

oyuncu ve oyuncu Özcan DenizFeyza Aktan ile 2018 yılında nikah masasınatu. Özcan Deniz, 2019 yılında “evlilik birliğinin bitmesinin sarsılması” hararetli kavgalı olaylarının açmıştı. Eşinin çocuğunu ve çocuğuna gereken özeni göstermediğini ve ilgisiz davrandığını öne sürmüştü.

Çift, 2 yıl önce anlaşmalı olarak boşanmıştı. Feyza Aktan, her yıl ve kontrol konusunda şiddetlie maruz kalınca yaşlı bir oyuncu ve örneğin Özcan Deniz hakkında, “şeklinde kasten yaralama”, “hakaret” ve “tehditlerinden yoksunlarından”, ağabeyi Ercan Deniz “tahditlerinden yoksun”, ağabeyi Ercan Deniz’den yoksun değildir. , “konut dokunulmazlığının”, “zincirleme biçimlerine”, “tehdit”, “hakaret” ve “devletin kurum ve organlarını aşağılama” suçlarından şikayet edildi. Feyzaktan’ın şikayetlerinin ardından bir hazırlık incelemesini tamamlamıştı. Savcılık, Özcan Deniz hakkında Feyza Aktan’ı yaralama suçundan 6 yıl 6 aydan 1 aya kadar hapis istemiyle dava açmıştı.

Ecem Altan

Feyza Aktan, Özcan Deniz, Dergi, Haberler

Yorum yapın