Oyuncu Yasemin Allen, yakında Tayland’a gidip Muay Thai (dövüş sporu) dersleri alacağını söyledi. Allen, “İnsan kendini savunmayı ne kadar bilirse o derece kendine güveni geliyor. Yürüyüşün bile değişiyor. Zamanında yolda, sokakta sıkıntılı durumlarla karşılaştım. Ortalıkta manyak çok” dedi. Yasemin Allen mayısta aşk yaşamaya başladığı Tolga Güleç’ten ağustosta ayrılmıştı. Oyuncu biten ilişkisi hakkında ise şöyle konuştu: “Nasip kısmet. Bazen inceldiği yerden kopması daha iyi; anlaşamadığın konular olunca insanları değiştirmekle uğraşmıyorsun. Herkesin sevgi anlayışı farklı. Biz gerçek aşka inanarak büyüdük. Biraz eski kafalıyım belki bu anlamda ama romantiklere göre bir dünya değil aslında burası.”

oyuncu Yasemin Allen, Tayland’a gittiğimizde Muay Thai (dövüş sporu) aldığımızı söyledi. Allen, “İnsan kendini savunmayı ne kadar bilirse o derece kendine güveni geliyor. Yürüyüşün az. Zamanında yolda, gidişli durumlarla karşılaşm. Ortalıkta manyak çok” dedi.

Yasemin mayısta sevgiden vazgeçer Tolga Güleç’ten ağustosta ayrılmıştı. Oyunculuk hakkında şöyle konuşurum: “Nasıl bir şey hakkında konuşulabilir. Biz gerçekten sevgiyle ilgili olabilir. Biz gerçek aşklara göre bir dünya değil. işte.”

Yorum yapın