Oyuncu Ceyda Düvenci, 3. evliliğini 2015 yılında meslektaşı Bülent Şakrak ile yapmıştı. Magazin camiasının örnek çiftleri arasında gösterilen Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci’nin evliliğinde kriz çıktı. Herkesin örnek gösterdiği mutlu evliliklerine, birkaç ay önce nazar değdi. Ünlü çiftin boşanacakları iddia edildi. Ancak ikili kısa sürede bu çalkantılı dönemi atlatmayı başardı. Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberine göre; ünlü çift, evliliklerindeki bu kötü dönemi profesyonel yardım alarak atlatmış. Evliliklerini kurtarabilmek için Suadiye’deki bir kliniğe, çift terapisine gitmişler. Bu arada evliliklerini kurtarsalar da, terapiye gitmeye devam ediyorlarmış. Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın evliliklerini kurtarmak için gösterdikleri çaba takdir topladı.

oyuncu Ceyda Düvenci, 3. evliliğini 2015 yılında meslektaşı Bülent Şakrak ile gidecek. Magazin camiasının örnek çiftleri arasında belirtilen Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci’nin evliliğinde kriz çıktı. Herkesin örnek gösterdiği evliliklerine, birkaç ay önce mutlu nazar değdi.

Ünlü çiftin boşanacakları iddia edildi. Ancak kısa ikili süresinde bu çalkantılı dönemi atlatmayı başardı. Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberine göre; ünlü çift, evliliklerindeki bu kötü dönemi profesyonel yardım alarak atlatmış.

Onları kurtarmak için Suadiye’deki bir kliniğe, çift terapisine gittiler. Bu arada evliliklerini kurtarsalar da, terapiye gitmeye devam ediyorlarmış. Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın evliliklerini kurtarmak için gösterdikleri çabanın takdirini topladı.

Yorum yapın