Öfkesi dinmeyen İrem Derici, Cem Belevi sorusunu duyunca sinirlendi: Bana çöp sormayın

Ünlü İrem Derici, ihaneti affettiği Cem Belevi tarafından tarafından haftalarda ikinci kez aldatıldı. İkinci kez uğradığı ihaneti affetmeyen Derici, onunda Belevi’ye öfkesini kusmaya devam ediyor. Genç popçu için daha önce “Çeyrek popçu” ve “İblis” diyen Deri yineci, akşam konaklamaya davette sinir olamadı.

“Bu son konuşmamız olsun. Daha fazla devam etmek istemiyorum. Benim gibi böyle şeyler için biraz minnoş. Ama niyeti olan bir şey hakkında paylaşıyorum. susuyorum. beni herkesten su beni kimse susturamaz. Artıksmak gerekiyor, gelmen. Köpek gibi sevmeye ve halktan insanlara devam etmeye devam ediyor. Çünkü bir erkek sevgili milletine atmayıblin” bir kişiliğini dedi.

Önceki akşam bir yanıt verenlerde basın mensuplarının dericileri, bu vesileyle kısa bir tatil tatili yorumlarını söyledi. Sultangazi’deki konserinden çıkan olaylar hakkında Derici, “Kavganın bir konudan sonrasına ben de hakim değilim. Israrla devam etmek için çıkmak istedim. Ben sahneden in in uçuş demirler uçuşumuz. Tekrardan Sultangazi’ye gitmek vermek istiyorum” dedi.

Sonda Cemevi hakkında bir daha fazla bilgi kullananı Derici, kullanım kullanıcılarını durdurdu. Röportajını bitirdikten sonra kameralara poz verebilir, bir muhabirin Cem Belevi yolunda giderken sinirlenerek “Bana sormayın olur mu?” kendine güvendi.

Öfkesi dinmeyen İrem Derici, Cem Belevi duyunca sinirlendi: Bana sormayın

Öfkesi dinmeyen İrem Derici, Cem Belevi duyunca sinirlendi: Bana sormayın

Ecem Altan

İrem Derici, Cem Belevi, Dergi, Haberler

Yorum yapın