Nur Tuğba Namlı kimdir? Nur Tuğba Namlı kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Kanal D Ekranların sevilen yüzlerinden, Hayatta Neler Oluyor Nur Tuğba Namlı ekran başındakiler tarafından sık sık araştırılıyor. Nur Tuğba Namlı kimdir? Nur Tuğba Namlı, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?Nur Tuğba Namlı hayatı ve gitmeksi nedir? İşte bizim haberimizde…

NUR TUĞBA NAMLI KİMDİR?

Nur Tuğba Namlı 15 Haziran 1983 yılında Mersin’de kavuşacak. İkizler burcu olan güzel sunucunun boyu 1.65 cm, kilosu ise 54 kg’dır. Tam ismi Nur Tuğba Algül Namlı’dır.

Üniversiteye kadar Mersinde başarılı bir örnek üniversite’nde okudu ve mezun oldu. Nur Tuğba Algül Namlı mevsiminin ardından Acun Ilıcalı’nın görüşme ile gelen “Var Mısın Yok Musun” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı ve buradanarak ünlü oldu.

İlk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sunan Nur Tuğba Algül, burada uzun süre görevdeyken NTV kanalına transfer oldu ve bu kanalda da haber spikeri olarak görev aldı.

TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya adlı yarışmanın seçiminin gündüz kuşağında yayınlanan programı “Ütopya Panorama” sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Algül bu yarışmanın bitinin ardından yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomenlerde yarışmada Survivor’ın gündüz kuşağında yaşanan ve hayattaki olaylarda kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama’nın sonuçları Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.

Nur Tuğba Algül 2015 yılından beri iş adamı Mustafa Namlı ile evlidir. Çiftin 2 tane çocuğu var.

survivorallstar2022.com – Gündem

Nur Tuğba Namlı Nur Tuğba Algül Nur Tuğba Algül Kanal D Kanal D Mersin Gündem Güncel Haberler

Yorum yapın