Mustafa Namlı kimdir? Mustafa Namlı ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli?

İş adamı Mustafa Namlı 2015 yılından beri Nur Tuğba Algül ile evlidir. Hayatı merak edilen Mustafa Namlı kimdir? Mustafa Namlı ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli? Mustafa Namlı hayatı ve ulaşımı nedir? İşte bizim haberimizde…

İş adamı Mustafa Namlı 2015 yılından beri Nur Tuğba Algül ile evlidir. Çiftin 2 tane çocuğu var.

bazı dergi sayfalarında boşandılar iddiası yayılsa 2015 yılından beri evli ve dünya tatlısı 2 çocuğunun annesi.

Aslen Mersinli olan Tuğba Algül, 1983 yılında inşa edildi. Spiker Gülgün Feyman’dan oluşan dizilük eğitiminden sonra macerası bitmek üzere Nur Tuğba Algül, haber uyarısı spikeri olarak ön dışarı çıktı.

İlk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sunan Nur Tuğba Algül, burada uzun süre görevdeyken NTV kanalına bu kanalda da haber spikeri olarak görev aldı.

TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya adlı yarışmanın gündüz kuşağında yayınlanan programı “Ütopya Panorama” sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Algül bu yarışmanın bitinin ardından yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomenlerde yarışmada Survivor’ın gündüz kuşağında yapılan ve hayattaki vakalarda kritiğinin uygulandığı Survivor Panorama’nın sonuçları Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.

Sümeyye Trabzon
Sümeyye Trabzon
Gündem Editörü survivorallstar2022.com – Gündem

Nur Tuğba Namlı Mustafa Namlı Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın