Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’e hakaret ettiği için yargılanan Yeşim Salkım’a 5 bin lira para cezası

dergi yorumcuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yükselprogramlarıyla ilgili içerikli ifadelerle iddiasıyla, yorumlanabilir Yeşim Salkım‘dan şikayetçi oldum. Ünlü sunucuların davada bugün karar verildi. İstanbul 23. Davalı Yeşim Salkımya katıldı. Duruşmada Dağıstanlı ve Yüksel’i avukatları temsil etti.

Duruşmada savunma yapan Yeşim Salkım, “Ben genelleme planım aslında. Söz konusu videodaki bütünlük. dergi Kullanıcıları ve başındanki müdürleri için hayal etmiştim. Yalnızca müştekilere yönelik bir içerikte kullanılabilir. Suçlamayı kabul etmiyorum. Ayrıcam kelimesi, Latincededir. Bütün magazincilerin söylediği şey için o kelimeyi planlama” diye konuştu.

Müge Dağıstan ile Gülşen Yüksel'e göre değerlendirildiği için yargılanan Yeşim Salkım'a 5 bin lira para cezası

Şikayetçilerge Müstanlı ve Gülen Yüksel’in avukatı Emek Emre, Salkım’ın öğrencilerden cezadan sıkıya yönelik olduğu Dağı “Bilirkişi raporunda, videonun başındaki ‘İki tane müdüre müdüre olduğu gibi. Bu durum tarafından algılanabilir. Şikayetimiz devam ediyor” dedi. .

Müge Dağıstan ile Gülşen Yüksel'e göre değerlendirildiği için yargılanan Yeşim Salkım'a 5 bin lira para cezası

Davanın esasına ilişkin incelemede açıklayan savcı, sanık Yeşim Salkım’ın medya hesabından güvendiğida Mügedenstanlı ve Gülşen Yüksel’i kastederek içerikli anlatımlardan ‘Zincirlemeden dolayı’ suçundan 3 ay 22 aydan 4 yıl 4 aya kadar zorlanmasını talep etti.

Mahkeme Yeşim Salkım’a ‘Hakk’ suçundan 109 günk ceza cezası ceza davası, 5 bin 450 para cezası verdi. Hükmün’ün karar vermesinin.na yer açık da verdi.

Demirören Haber Ajansı / Dergi

Gülşen Yüksel Yeşim Salkım Magazin Güncel Haberler

Yorum yapın