Milyoner’e damga vuran olay! Kenan İmirzalıoğlu’ndan sakız çiğneyen yarışmacıya tepki: Çeneye destekli bir şey gelir

Uzun kripto atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’in pazar akşamı yayınlanan bölümünde gergin anlar yaşandı. Sunucu Kenan İmirzalıoğlusohbet ettiği 19 yaşındaki Alper Duran Dinçer’in ağzında sakız konumunda sessiz kalamadı.

Dinçer’in ağzında bir şey olduğunu fark eden İmirzalıoğlu, “Ağzında bir şey mi var?” diye sordu. Genç oyuncular ise rahatlamak için sakız çiğnediğini söyledi. Yarışmacı sınavlarda da sakız çiğnediğini verdiğinice İmirzalıoğlu “Sınavlarda tabi daha başka bir durum var. Orada stresi yer alıyor. Şimdi seyircilerimiz var” dedi. Durumdan rahatsız olmayan oyuncular ise “Onların da stresini alır belki” diyerek karşılık verdi.

Milyoner'e damga vuran olay!  Kenan İmirzaloğlu'ndan sakız çiğneyen oyunculara tepki: Çeneye destekli bir şey gelir

Kenan İmirzalıoğlu, Aikido’nun yaptığı konuşmacılara hocaların karşısında da sakız çiğneyip çevrelediğini sordu. Ünlü isim, çiğneyemeyeceğini söyleyen danışmanlara “Tabi, çeneye destekli bir şey gelir” diyerek tepki gösterdi.

Sakız çengeliyle ilgili sözlerine devam eden 19 yaşındaki girişimciler, Japon yerleşikde sakız çengelinin hoş karşılanmadığını söylediğice, Kenan İmirzalıoğlu da Türk ülkesinde hoş karşılanıp karşılanmayacağını sordu. Yarışmacı da “Bizim kültürde ortada gibi. İzin verenler var, verenler var. İnsanlar paylaşıyor. Derste sakız çiğnettirenler ve derste sakız çiğnettirmeyenler” amacını kullandı.

Milyoner'e damga vuran olay!  Kenan İmirzaloğlu'ndan sakız çiğneyen oyunculara tepki: Çeneye destekli bir şey gelir

Durum karşısında sessiz kalamayan Kenan İmirzalıoğlu, “Sen insanlar öyle mi ayırdın? Milyonlarca insan seni izleyenler ve onlara karşı sakız çiğniyorsun. dedi. Yarışmacı en sonunda sunucuya ‘Size sorun oluşturmuyorsa çiğneyeceğim’ deyince İmirzalıoğlu, “Bakalım. Şimdilik iyi gidiyorsun. Şişirip patlatmaya kalkarsan ne olacak” yanıtını verdi.

Ecem Altan

Kenan İmirzalıoğlu Atv Magazin Haberleri

Yorum yapın