Masterchef 2022 yeni sezon ne zaman başlıyor? Masterchef Türkiye 2022 sezonu hangi gün başlayacak, açıklandı mı, belli oldu mu?

Masterchef 2022 hangi gün, hangi ay? 2022 Masterchenden ne zaman aldığından merak edilecek konulardan arasında yer alıyor. Masterchef 20 ne zaman aldığından merak edilen konulardan arasında yer alıyor. Masterchef 2022 başvuruları başladı. Masterchef 2022 yeni sezon ne zaman başlıyor? Masterchef Türkiye 2022 yarışı hangi gün başlayacak, başlayacak mı, belli olacak mı?

2022 MASTERCHEF NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Masterchef başvuruları için 2 yöntem uygulanmaktadır. İlki Whatsapp hattı üzerinden videolu başvuru ve görünüm de web sitesi üzerinden videolu başvurudur. Whatsapp hattına başvuru yapmak için özel olarak göndereceğim numarayı rehberinize ekleyin. sonra Whatsapp’a videonuzu gönderebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer yöntem ise web sitesi üzerinden videolu başvuru yapmaktır.

Masterchef 2021 finali 14 Ocak Cuma günü yapılmıştı. Masterchef 2022 seçiminin başlama tarihi henüz açıklanmadı. Survivor Türkiye’nin bitmesinin ardından Masterchef başlayacak.

Arif Gür’ün açıklamasına göre Dominik yapanlar Acun I’tenıca MasterChef Türkiye’nin temmuz umutlarını müjdeledi. Ancak Mehmet Yalçınkaya’nın geçen yıllı maaştan dinlenmek üzere Acun Ile ile yola gittiğine da hemen’ca gidilecek.

MASTERCHEF YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK, BELLİ OLDU MU?

2022 Masterchef Türkiye’nin tanıtım fragmanı yayınlandı henüz tarihi belli değil. Masterchef’in yazılması bekleniyor.

survivorallstar2022.com – Gündem

MasterChef Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın