Mahsun Kırmızıgül ile tek celsede boşanan Ece Binay, hakkındaki iddialara cevap verdi

6 yıldır avukat Ece Binay ile evli olan Mahsun Kırmızıgül‘ün haftalarda genç bir kadınla görünümünden ortaya çıkmaktadır. Görüntüler hakkında hiçbir açıklama yapmayan Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay, evliliklerini tek celsede bitirdi. Beykoz Adliyesi’ne gelen, 6. geleceğini 15 bitecek.

KIRMIZIGÜL: EVLİLİĞİ KURTARMAYA ÇALIŞTIK AMA OLMADI

Adliye girişlerine kırmızı mesajların mensuplarının, “Evliliğimizi sona erecek ama olmadı. Çiftin kızlarının velayeti anneye verildi.

Mahsun Kırmızıgül ile tek celsede boşanan Ece Binay, iddialara cevap verdi

“BOŞANMAYA KADAR EVLİLİĞİMİZ NORMAL ŞEKİLDE DEVAM ETTİ”

Uzun kızı Lavin ile yurt dışında meydana gelen aileden krizler iddiasında bulunan Ece Binay, sosyal medyadan açıklama yaptı. Hakkındaki konuşmaları kullananlar: “İdia ile ilgili; gelecekte ikidimizin çoktan bitmiş olduğu, iki senedir yaşadığımız, okulumuz, benim iki yıldırım olarak Amerika’da gidişimiz, kesinlikle olasımı Amerika’da yaşanacak gelecek sonuçlarımız kesinlikle doğru olmayacak Amerika’da yaşanacak olan geleceğimiz olacak. Evliliğimizin beri ailece Amerika’ya göz atmak çevremiz tarafından sınırlı olarak biliniyor. sadece son bir yıl süreli olarak Amerika’da üye olmak; sahip olunan yeşil Kart’la olarak orada süre devam dolu doluluğudur. ortak kararımız. Yine bu oğul bir yıl boyunca birlikte Türkiye’den ömrümüz süreler en fazla iki ya da üç atlatmış ve bu bir yıllık olarak Türkiye arası gidiş gelişlerle ailece bir arada devam etmişizdir. Amerika’da bulunma konusuyla ilgili olarak hiçbir zaman bir fik ir ayrılığımız.”

Mahsun Kırmızıgül ile tek celsede boşanan Ece Binay, iddialara cevap verdi

Mahsun Kırmızıgül ile tek celsede boşanan Ece Binay, iddialara cevap verdi

Ecem Altan

Mahsun Kırmızıgül, Instagram, Ece Binay, Boşanma, Magazin, Haberler

Yorum yapın