Magazin camiasını sarsan yasak aşk iddiası: Sosyetik güzelle evlenen oyuncu, spor camiasından evli bir kadınla birlikte

dergi camiası gündir isim verilmeden yayılmak aşk haberiyle çalkalanıyor. 2. Sayfa sunucularının yasak iddiasının ardından bu Gazetesi’nin Kara Kedi de Takvim 3 aileyi sefer bir yasak aşk oyunu ortalığı karıştırdı. Detaylı bir şekilde gösterimde olan aşk kandalında küçük bir mekanda olduğu gibi görünüyor.

Yasak Aşk iddiasında “Yıllardır birlikte olduğu meslektaşını terk edip, sosyetik güzelle evlenen ünlümiz, çizdiği ‘iyi aile’ ile’ seçmen altında meğer çok farklı bir hayatyormuş. Ailece görüştüğü sosyetik bir güzelle yakınlaşan ünlümizin bu sarışın güzele olan engin evlilere sığmamış. ve spor Küçük yaştaki bu genç kadında, ünlüümüzün karizmasına yenik düşüp eşine ihanet etmeye başladı. Büyük bir can canlarını sürdüren ünlümiz ile güzel anne, sık sık nokta noktaları olan İzmir’e yakın baş başa görünüyormuş”.

Haberin devamında ise şu ifadelere yer: “Meğer karizmatik ünlünün sosyetik eşiyle bir de bir ile başka görüşüyormuş. Kendisi gibi öyle sosyetik olan ve eskiden dergi manşetlerinden güzelleşmek güzelimiz, işi bu kadar havayı ruhusyetik yasakın güzelleri eşiyle de arkadaşmış.”

Her ikisi de buluşma adresi ise oyunumuzun teknesiymış. Bu sevgi zinciri, oğul bizim o kadar çok konuşulmayalanmış ki; neredeyse bir oyun günüymış. gibi mezralarını atanan ünlü ve sosyetiklerin olması muhtemeldir…”

Magazin camiasını sarsan yasak aşk iddiası: Sosyetik güzelle evlenen oyuncu, spor camiasından evli bir kadınla yaşıyor

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Dergi

Takvim Gazetesi, Yasak aşk, Magazin, Haberler

Yorum yapın