Levon Kordonciyan’ın Serkan Çayoğlu’na yaptığı frak gündem oldu. Oyuncunun uzun süredir birlikte olduğu Özge Gürel’le İtalya’daki düğününde giydiği frak gecenin en dikkat çeken detaylarından biri oldu. Milliyet’in haberine göre; Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da büyük hayran kitlesine sahip olan çiftin düğün haberi birçok yabancı basında da geniş yer bulurken, Çayoğlu’nun frakına da yer verildi. Moda devi Kordonciyan’ın, düğünden sonra Avrupa’dan da birçok sipariş almaya başladığı öğrenildi. Kordonciyan, telefonla ve sosyal medyadan mesaj yağmuruna tutuldu. 

Levon Kordonciyan’ın Serkan Çayoğlu‘na. frak gündem oldu. Oyuncunun uzun yanında olduğu Özge Gürel‘le İtalya’daki gecelediğinde giydiği frak’ın en ilginç detaylarından biri oldu.

Levon Kordonciyanin Serkan Cayogluna yaptigi frak gundem oldu Oyuncunun uzun

Milliyet’in haberine göre; Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da büyük hayran kitlesine sahip olan çiftin düğün haberi nedeniyle yağmurda da geniş yer bulurken, Çayoğlu’nun frakına da yere düştü. Moda devi Kordonciyan’ın, düğünden sonra Avrupa’dan da satın almaya öğrenildi. Kordonciyan, telefonla ve sosyal medyadan mesaj yağmuruna tutuldu.

Yorum yapın